ROMANI IN ALGERIA
<center><embed FlashVars="bt=BUN+VENIT+PE+FORUM+ &cl=rainbow" src="https://i93.photobucket.com/albums/l80/bigrollerdave/flash/sign.swf" quality="high" wmode="transparent" bgcolor="#000000" width="380" height="50" name="blipsy-sign" align="middle" type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"></embed><br>Click here for <a href="http://www.completemyspace.com">Myspace Layouts</a></center>
ROMANI IN ALGERIA
<center><embed FlashVars="bt=BUN+VENIT+PE+FORUM+ &cl=rainbow" src="https://i93.photobucket.com/albums/l80/bigrollerdave/flash/sign.swf" quality="high" wmode="transparent" bgcolor="#000000" width="380" height="50" name="blipsy-sign" align="middle" type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"></embed><br>Click here for <a href="http://www.completemyspace.com">Myspace Layouts</a></center>
ROMANI IN ALGERIA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


INFORMATII DIVERSE DESPRE ALGERIA
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Ultimele subiecte
» casatorie pe baza cerificatului de nastere
ce stiti despre casatoria in tunisia Icon_minitimeJoi Sept 22, 2016 6:57 am Scris de Zinab

» Muzica
ce stiti despre casatoria in tunisia Icon_minitimeMar Ian 06, 2015 9:36 am Scris de Latcu Nicoleta

» ANIVERSARI
ce stiti despre casatoria in tunisia Icon_minitimeMier Dec 24, 2014 3:20 am Scris de laura2geo

» casatoria la ambasada romaniei din algeria
ce stiti despre casatoria in tunisia Icon_minitimeSam Dec 20, 2014 7:52 am Scris de Batbut

» ce stiti despre casatoria in tunisia
ce stiti despre casatoria in tunisia Icon_minitimeDum Noi 23, 2014 6:33 am Scris de laura2geo

» invitatie de vizita
ce stiti despre casatoria in tunisia Icon_minitimeMier Oct 22, 2014 11:11 pm Scris de Kambej

» Geniu de Stiinta Roman - Realizarea Imposibilului
ce stiti despre casatoria in tunisia Icon_minitimeMar Oct 21, 2014 3:28 pm Scris de Vizitator

» Acte necesare casatoriei in Algeria
ce stiti despre casatoria in tunisia Icon_minitimeLun Sept 22, 2014 4:13 pm Scris de M Cherifi

» Brasov
ce stiti despre casatoria in tunisia Icon_minitimeMier Sept 10, 2014 6:44 am Scris de M Cherifi

Subiecte similare
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Forum
counter
ce stiti despre casatoria in tunisia Labels=0
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
translate
flag

 

 ce stiti despre casatoria in tunisia

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
laura2geo

laura2geo


Posts : 30
Join date : 22/09/2014
Age : 39
Location : Bucuresti

ce stiti despre casatoria in tunisia Empty
MesajSubiect: ce stiti despre casatoria in tunisia   ce stiti despre casatoria in tunisia Icon_minitimeLun Oct 13, 2014 8:10 am

Buna fetelor,
azi m-am tot documentat pe net referitor la casatoria in tunisia...cica nu ar dura atat de mult timp sa astepti acceptul...adica de fapt nu trebuie sa astepti nici un accept..te duci depui actele si in catela zile maxim 10 zile poti incheia casatoria...am aflat recent despre acest lucru...si mai este si inca un alt avantaj, nu avem nevoie de viza ca sa mergem in tunisi nici eu si nici el...vroiam sa va cer parerea...poate stiti ceva sau aveti informatii referitoare la acest lucru...va pup si va doresc o seara minunata!!!
Sus In jos
Kambej
Centura neagra
Centura neagra
Kambej


Posts : 1412
Join date : 17/10/2011
Age : 48
Location : Bucuresti

ce stiti despre casatoria in tunisia Empty
MesajSubiect: Re: ce stiti despre casatoria in tunisia   ce stiti despre casatoria in tunisia Icon_minitimeLun Oct 13, 2014 8:56 am

laura2geo a scris:
Buna fetelor,
azi m-am tot documentat pe net referitor la casatoria in tunisia...cica nu ar dura atat de mult timp sa astepti acceptul...adica de fapt nu trebuie sa astepti nici un accept..te duci depui actele si in catela zile maxim 10 zile poti incheia casatoria...am aflat recent despre acest lucru...si mai este si inca un alt avantaj, nu avem nevoie de viza ca sa mergem in tunisi nici eu si nici el...vroiam sa va cer parerea...poate stiti ceva sau aveti informatii referitoare la acest lucru...va pup si va doresc o seara minunata!!!

Buna,

Din cate stiu nu mai este posibila casatoria in Tunisia, dar poate sunt eu in urma cu stirile. Poate celalalte fete sa stie mai mult. Seara buna.
Sus In jos
laura2geo

laura2geo


Posts : 30
Join date : 22/09/2014
Age : 39
Location : Bucuresti

ce stiti despre casatoria in tunisia Empty
MesajSubiect: Re: ce stiti despre casatoria in tunisia   ce stiti despre casatoria in tunisia Icon_minitimeMar Oct 14, 2014 2:29 am

Multmumesc Kambej pentru raspuns...astazi prietenul meu va vorbi cu o ruda care stie mai multe despre casatoria in Tunisia si imi va spune deseara...va tin la curent cu ce aflu...cu tot respectul Kambej, sper sa te inseli si sa mearga...poate asa imi mai ridic si eu moralul si selfesteem-ul, caci in ultimul timp sunt cam praf la acest capitol...te pup si te imbratisez cu drag hugg
Sus In jos
Admin Handreea
Admin
Admin
Admin Handreea


Posts : 3861
Join date : 26/11/2009
Age : 35
Location : bacau/bucuresti

Character sheet
JOC JOC: Contraataca

ce stiti despre casatoria in tunisia Empty
MesajSubiect: Re: ce stiti despre casatoria in tunisia   ce stiti despre casatoria in tunisia Icon_minitimeMar Oct 14, 2014 12:24 pm

laura2geo a scris:
Multmumesc Kambej pentru raspuns...astazi prietenul meu va vorbi cu o ruda care stie mai multe despre casatoria in Tunisia si imi va spune deseara...va tin la curent cu ce aflu...cu tot respectul Kambej, sper sa te inseli si sa mearga...poate asa imi mai ridic si eu moralul si selfesteem-ul, caci in ultimul timp sunt cam praf la acest capitol...te pup si te imbratisez cu drag hugg
Din pacate si eu iti dau vestea proasta ca nu puteti sa va casatoriti in Tunisia.... Sad ca trebuie ca macar unu din 2 sa aiba rezidenta acolo ori ceva de genul Sad si eu am incercat in Tunisia si tot ce am facut e sa imi stric vacanta Sad
Sus In jos
http://www.romaniaalgeria.com
laura2geo

laura2geo


Posts : 30
Join date : 22/09/2014
Age : 39
Location : Bucuresti

ce stiti despre casatoria in tunisia Empty
MesajSubiect: Re: ce stiti despre casatoria in tunisia   ce stiti despre casatoria in tunisia Icon_minitimeMar Oct 14, 2014 11:25 pm

Offff Doamne, numai piedici intampinam...ma doare sufletul...aseara am picat in butoiul cu melancolie si am plans de m-am umflat...mi-e dor de el de mor si imi doresc atat de mult sa fim impreuna, unul langa celalalt..de ce trebuie sa induram atatea si atatea probleme...va rog sa ma iertati pentru vaicareala...dar simt ca innebunesc, cu atat mai mult cu cat nu am cu cine sa vorbesc si sa imi spun amarul...iertati-ma ca sunt intr-o stare atat de proasta... lacrima balta
Sus In jos
Admin Handreea
Admin
Admin
Admin Handreea


Posts : 3861
Join date : 26/11/2009
Age : 35
Location : bacau/bucuresti

Character sheet
JOC JOC: Contraataca

ce stiti despre casatoria in tunisia Empty
MesajSubiect: Re: ce stiti despre casatoria in tunisia   ce stiti despre casatoria in tunisia Icon_minitimeMier Oct 15, 2014 12:58 pm

laura2geo a scris:
Offff Doamne, numai piedici intampinam...ma doare sufletul...aseara am picat in butoiul cu melancolie si am plans de m-am umflat...mi-e dor de el de mor si imi doresc atat de mult sa fim impreuna, unul langa celalalt..de ce trebuie sa induram atatea si atatea probleme...va rog sa ma iertati pentru vaicareala...dar simt ca innebunesc, cu atat mai mult cu cat nu am cu cine sa vorbesc si sa imi spun amarul...iertati-ma ca sunt intr-o stare atat de proasta... lacrima balta
Imi pare rau iubita din pacate cam toate am trecut prin aceasta etapa...vrand nevrand dar o sa fie bine in shaa Allah Smile cu un pic de rabdare si cu nervi de fier....se face Wink vorbim, daca ai nevoie de ceva da-mi un tel :*
Sus In jos
http://www.romaniaalgeria.com
Kambej
Centura neagra
Centura neagra
Kambej


Posts : 1412
Join date : 17/10/2011
Age : 48
Location : Bucuresti

ce stiti despre casatoria in tunisia Empty
MesajSubiect: Re: ce stiti despre casatoria in tunisia   ce stiti despre casatoria in tunisia Icon_minitimeMier Oct 15, 2014 9:56 pm

Admin Handreea a scris:
laura2geo a scris:
Offff Doamne, numai piedici intampinam...ma doare sufletul...aseara am picat in butoiul cu melancolie si am plans de m-am umflat...mi-e dor de el de mor si imi doresc atat de mult sa fim impreuna, unul langa celalalt..de ce trebuie sa induram atatea si atatea probleme...va rog sa ma iertati pentru vaicareala...dar simt ca innebunesc, cu atat mai mult cu cat nu am cu cine sa vorbesc si sa imi spun amarul...iertati-ma ca sunt intr-o stare atat de proasta... lacrima balta
Imi pare rau iubita din pacate cam toate am trecut prin aceasta etapa...vrand nevrand dar o sa fie bine in shaa Allah Smile cu un pic de rabdare si cu nervi de fier....se face Wink vorbim, daca ai nevoie de ceva da-mi un tel :*

Iubita, fi tare, o sa fie bine, rabdare si nervi de otel, noi toate am trecut prin asta si stim cum e...fi optimista si lucrurile se vor aranja in asa fel incat ve-ti fi impreuna, calea cea mai anevoioasa e de fapt cea buna, asa ca eu zic sa iti pregatesti actele pentru casatorie in Algeria caci alte variante nu prea sunt. O sa dureze ceva vreme insa e calea cea mai buna. Te pup si fi tare :-*
Sus In jos
laura2geo

laura2geo


Posts : 30
Join date : 22/09/2014
Age : 39
Location : Bucuresti

ce stiti despre casatoria in tunisia Empty
MesajSubiect: Re: ce stiti despre casatoria in tunisia   ce stiti despre casatoria in tunisia Icon_minitimeMier Oct 15, 2014 11:32 pm

Multumesc Kambej si Handreea pentru incurajari!! nu ma las eu prea usor, dar uneori mai pic in butoiul cu melancolie...de felul meu sunt foarte ambitioasa si pana nu obtin ce imi doresc nu ma las..daca stau si ma gandesc bine intotdeauna cand mi-am dorit ceva, oricat de mic ar fi fost acel lucru a trebuit sa muncesc inmiit si sa trec peste multe obstacole, insa cu ajutorul lui Dumnezeu am reusit de fiecare data sa obtin ce mi-am dorit, iar satisfactia a fost pe masura greutatilor intampinate..nu ma las!!! astept acum sa se intereseze prietenul meu la el in oras ce trebuie sa fac...el este din taher, jijel...si apoi o sa imi fac un plan de bataie!! multumesc inca o data pentru incurajari si pentru ajutor va doresc o zi cat mai frumoasa.fiti sigure ca va voi contacta/stresa daca am nevoie de ceva... va pup si va imbratisez cu drag
Sus In jos
Kambej
Centura neagra
Centura neagra
Kambej


Posts : 1412
Join date : 17/10/2011
Age : 48
Location : Bucuresti

ce stiti despre casatoria in tunisia Empty
MesajSubiect: Re: ce stiti despre casatoria in tunisia   ce stiti despre casatoria in tunisia Icon_minitimeJoi Oct 16, 2014 2:59 am

laura2geo a scris:
Multumesc Kambej si Handreea pentru incurajari!! nu ma las eu prea usor, dar uneori mai pic in butoiul cu melancolie...de felul meu sunt foarte ambitioasa si pana nu obtin ce imi doresc nu ma las..daca stau si ma gandesc bine intotdeauna cand mi-am dorit ceva, oricat de mic ar fi fost acel lucru a trebuit sa muncesc inmiit si sa trec peste multe obstacole, insa cu ajutorul lui Dumnezeu am reusit de fiecare data sa obtin ce mi-am dorit, iar satisfactia a fost pe masura greutatilor intampinate..nu ma las!!!  astept acum sa se intereseze prietenul meu la el in oras ce trebuie sa fac...el este din taher, jijel...si apoi o sa imi fac un plan de bataie!! multumesc inca o data pentru incurajari si pentru ajutor va doresc o zi cat mai frumoasa.fiti sigure ca va voi contacta/stresa daca am nevoie de ceva... va pup si va imbratisez cu drag

Ma regasesc in cuvintele tale, la fel ca si tine si eu cand mi-am dorit ceva, oricat de mic, oricat de neinsemnat a trebuit sa lupt si am avut multe obstacole insa niciodata nu am renuntat. zi bunaaaaa
Sus In jos
M Cherifi

M Cherifi


Posts : 40
Join date : 03/01/2014
Age : 63
Location : Bucuresti

ce stiti despre casatoria in tunisia Empty
MesajSubiect: Re: ce stiti despre casatoria in tunisia   ce stiti despre casatoria in tunisia Icon_minitimeSam Noi 22, 2014 7:38 pm

Laura,
Te rog sa nu uiti niciodata,tu esti o persoana puternica!
Te rog mult adu-ti aminte,ca,ceea ce ti-ai dorit,in Astral este deja indeplinit.,acum trebuie sa ai rabdare sa se materializeze in plan fizic.Totul este sa ai incredere in Dumnezeu !
Nimic nu se realizeaza cand vrem noi,insa,totul vine la momentul potrivit !
Imagineza-ti un bob de grau pe care il plantezi,are nevoie de timp sa germineze,sa incolteasca,sa se maturizeze si apoi apare spicul mult asteptat.,la fel este cu tot ce are viata,chiar si pruncul are nevoie de 9 luni pana te poti bucura de ceea ce ai semanat in pantece .,Asa ca, samanta de dorinta pe care tu ai semanat-o in inima,incearca sa o uzi zilnic cu iubire si speranta ,iar cand va ajunge la maturitate vei avea bucuria imensa sa constati ca fructul copt si frumos parfumat iti apartine !
pup !
Sus In jos
laura2geo

laura2geo


Posts : 30
Join date : 22/09/2014
Age : 39
Location : Bucuresti

ce stiti despre casatoria in tunisia Empty
MesajSubiect: Re: ce stiti despre casatoria in tunisia   ce stiti despre casatoria in tunisia Icon_minitimeDum Noi 23, 2014 6:33 am

Multumesc Mihaela, stiu si fii sigura ca speranta mea nu va muri prea usor...stiu ca trebuie sa am rabdare si asta imi tot spun mereu...ai rabdare, ai rabdare ca va fi soare si pe strada ta...insa uneori mi-e atat de dor de el ca simt ca ma sufoc, de parca cineva mi-ar luat tot aerul...si atunci mai cad in butoiul cu melancolie...dar imi revin apoi, ca nu ma las eu asa usor...lupt pana in panzele albe atunci cand imi doresc ceva cu adevarat. Multumesc pentru incurajari. Te pup si eu
Sus In jos
Continut sponsorizat





ce stiti despre casatoria in tunisia Empty
MesajSubiect: Re: ce stiti despre casatoria in tunisia   ce stiti despre casatoria in tunisia Icon_minitime

Sus In jos
 
ce stiti despre casatoria in tunisia
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» casatoria la ambasada romaniei din algeria

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMANI IN ALGERIA :: Juridic-
Mergi direct la: