ROMANI IN ALGERIA
<center><embed FlashVars="bt=BUN+VENIT+PE+FORUM+ &cl=rainbow" src="https://i93.photobucket.com/albums/l80/bigrollerdave/flash/sign.swf" quality="high" wmode="transparent" bgcolor="#000000" width="380" height="50" name="blipsy-sign" align="middle" type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"></embed><br>Click here for <a href="http://www.completemyspace.com">Myspace Layouts</a></center>
ROMANI IN ALGERIA
<center><embed FlashVars="bt=BUN+VENIT+PE+FORUM+ &cl=rainbow" src="https://i93.photobucket.com/albums/l80/bigrollerdave/flash/sign.swf" quality="high" wmode="transparent" bgcolor="#000000" width="380" height="50" name="blipsy-sign" align="middle" type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"></embed><br>Click here for <a href="http://www.completemyspace.com">Myspace Layouts</a></center>
ROMANI IN ALGERIA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


INFORMATII DIVERSE DESPRE ALGERIA
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Ultimele subiecte
» casatorie pe baza cerificatului de nastere
Salam alekoum  Icon_minitimeJoi Sept 22, 2016 6:57 am Scris de Zinab

» Muzica
Salam alekoum  Icon_minitimeMar Ian 06, 2015 9:36 am Scris de Latcu Nicoleta

» ANIVERSARI
Salam alekoum  Icon_minitimeMier Dec 24, 2014 3:20 am Scris de laura2geo

» casatoria la ambasada romaniei din algeria
Salam alekoum  Icon_minitimeSam Dec 20, 2014 7:52 am Scris de Batbut

» ce stiti despre casatoria in tunisia
Salam alekoum  Icon_minitimeDum Noi 23, 2014 6:33 am Scris de laura2geo

» invitatie de vizita
Salam alekoum  Icon_minitimeMier Oct 22, 2014 11:11 pm Scris de Kambej

» Geniu de Stiinta Roman - Realizarea Imposibilului
Salam alekoum  Icon_minitimeMar Oct 21, 2014 3:28 pm Scris de Vizitator

» Acte necesare casatoriei in Algeria
Salam alekoum  Icon_minitimeLun Sept 22, 2014 4:13 pm Scris de M Cherifi

» Brasov
Salam alekoum  Icon_minitimeMier Sept 10, 2014 6:44 am Scris de M Cherifi

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Forum
counter
Salam alekoum  Labels=0
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
translate
flag

 

 Salam alekoum

In jos 
+5
Admin Handreea
didi1
maha
some body
sarah boulahneche
9 participanți
AutorMesaj
sarah boulahneche

sarah boulahneche


Posts : 110
Join date : 01/04/2013
Age : 42
Location : españa-burgos

Character sheet
JOC JOC: Contraatac

Salam alekoum  Empty
MesajSubiect: Salam alekoum    Salam alekoum  Icon_minitimeLun Apr 01, 2013 10:49 pm

sunt noua pe acest forum numele meu muslim e sarah ma bucur nespus ca am gasit acest forum e foarte util si de mult ajutor pt toate fetele ce sunt indragostite de baieti algerieni multe multumire pt acest forum
Sus In jos
some body
Centura neagra
Centura neagra
some body


Posts : 1160
Join date : 02/10/2011

Salam alekoum  Empty
MesajSubiect: Re: Salam alekoum    Salam alekoum  Icon_minitimeLun Apr 01, 2013 10:54 pm

Bine ai venit sarah,sa inteleg ca te-ai trecut la musulmani daca ai schimbat prenumele,vad ca si numele este algerian,esti maritata cu algerian???daca da de unde este si unde stai tu acum?sper sa te simti bine aici pe forum unde fiecare scrie si de bine si de rele si de viata si de mancare si de acte si uite asa ne ajutam cumva sa ne informam despre ce se intampla si in algeria si in alte tari,sper sa te simti bine si sa ai o zi frumoasa ceao!
Sus In jos
sarah boulahneche

sarah boulahneche


Posts : 110
Join date : 01/04/2013
Age : 42
Location : españa-burgos

Character sheet
JOC JOC: Contraatac

Salam alekoum  Empty
MesajSubiect: Re: Salam alekoum    Salam alekoum  Icon_minitimeLun Apr 01, 2013 11:27 pm

Cum am spus in msg anterior sunt sarah sa va povestesc istoria mea de dragoste cu printul me algerian din setif ne-am cunoscut in urma cu 3 ani jumate en chat tageed am vazut perfilul lui sincer ma atras sinceritatea si cuvintele scrise en perfilul sau asa ca am trimis invitatie hhhh el ma aceptat in ziua 16 de decembrie 2009 am vorbit en tageed in cele din urma mia dat msn sau si neam cunoscut putin cate putin neam placut reciproc dar niciodata nu ma gandeam sa ajungem sa ne indragostim si sa vream sa ne casatorim anul acesta in febroarie am fost in algeria pt prima oara neam intanlit fata in fata a fost cv extraordinar intanlirea in aeropuert dar putin ciudata stiti nu se poate imbratisa doar sarut pe obraz en rest totul genial nu imi venea sa cred ca in final il am in fata mea dupa 3 ani de zile e foarte dureros dragostea la distanta dar cum se zice dragostea invinge totul inchalah ya rabi am mers acasa la famylia lui super dulci cand am intrat in casa hhhhh masa lui ma astepta cu un borcan de miere si o lingurita este traditia hhhh sincer mam speriat pt ca nu stiam ce este mam trezit cu lingurita in gura hhhhhh a urmat prezentarea familiei nu am cuvinte describir cum ma impresionat primirea familiei o familie foarte iubitoare nu stiau cu ce samu stea in fata foarte iubitori nu am cuvinte si toti miau intrat in inima dumnezeu sai binecuvinteze .DIn pacate inca nu ne am casatirit pt ca nu a fost posibil casatoria dureaza intre 2 -3 luni eu duar am stat 21zile eu sunt stabilita in spana de 9 ani si muncesc nu am avut concediu duar 21 zile asa ca mam intors in spana si sunt din now departe de jumatatea mea as dori sa mi se spuna exact va rog frumos ce acte am nevoie pt casatoria civila si dupa ce ne casatorim pot sa fac regrupare familiara pt el aici in spana va rog frumos cine are cunostinte despre sa ma anunte in luna octombrie vrem sa ne casatorim ma voi duce in algeria pe lunga durata hhhh 3 luni a vreau sa specific am divortat aici in spana supun ca treb sa scriu divortul in romanua si cum pot face sa il scriu fara sa ma duc persoonal in tara va rog frumos daca cn de aici stie sa ma ajute sper ca nu vam plictisit cu medajul meu lung o zi buna tuturor si dumnezeu sa va calauzeasca rabi meak salam
Sus In jos
sarah boulahneche

sarah boulahneche


Posts : 110
Join date : 01/04/2013
Age : 42
Location : españa-burgos

Character sheet
JOC JOC: Contraatac

Salam alekoum  Empty
MesajSubiect: Re: Salam alekoum    Salam alekoum  Icon_minitimeLun Apr 01, 2013 11:40 pm

da mi am schimbat religia in urma cu 8 ani locuiam impreuna cu o familie din marueccos pt prima oaAm avut contact cu o familie musulmana ei au inceput sami vorb del sfantul coran si putin cate putin miam gasit pacea si linistea in allah am lasat de mancat porc putin cate putin am inceput a face ramadan si in final am intrat in islam numele meu es mariana in islam es mariem dar in momentul cand am cuniscut viitorul sot el ma numit sarah asa ca de atunci toti ma siu de sarah si boulahneche es numele de famylie inchalah foarte curand pot purta numele de familie asa ca fetelor va rog sa va rugati pt mine si vitorul sot ca el maktub destinul ne aduca impreuna in halal inchalah
Sus In jos
maha
Centura neagra
Centura neagra
maha


Posts : 1731
Join date : 05/05/2010
Age : 48
Location : KSA Al Qassim Buraidah

Salam alekoum  Empty
MesajSubiect: Re: Salam alekoum    Salam alekoum  Icon_minitimeLun Apr 01, 2013 11:51 pm

Sarah,bine ai venit pe forum....si felicitari ca ai reusit sa te vezi cu algerianu tau,inshaAllah sa auzim si de nunta voastra curand.
Sus In jos
some body
Centura neagra
Centura neagra
some body


Posts : 1160
Join date : 02/10/2011

Salam alekoum  Empty
MesajSubiect: Re: Salam alekoum    Salam alekoum  Icon_minitimeLun Apr 01, 2013 11:57 pm

Sarah foarte frumos,da mi-am dat seama dupa cum scrii ca nu esti in romania ca scrii haios cu cateva cuvinte straine,e fain asa si bine ca te-ai dus sa vezi cu ochii tai si este si mai bine ca ei te-au primit cu drag la ei in familie ,vorbeste cu andreea a cui e situl acesta ca e saritoare si te ajuta o sa te indrume ea unde sa citesti sau cu aly ca este in spania si ea si isi face actele de casatorie ca se marita si ea cu algerian,in rest sper sa fie toate bune inchallah!te pup
Sus In jos
some body
Centura neagra
Centura neagra
some body


Posts : 1160
Join date : 02/10/2011

Salam alekoum  Empty
MesajSubiect: Re: Salam alekoum    Salam alekoum  Icon_minitimeLun Apr 01, 2013 11:57 pm

Sarah foarte frumos,da mi-am dat seama dupa cum scrii ca nu esti in romania ca scrii haios cu cateva cuvinte straine,e fain asa si bine ca te-ai dus sa vezi cu ochii tai si este si mai bine ca ei te-au primit cu drag la ei in familie ,vorbeste cu andreea a cui e situl acesta ca e saritoare si te ajuta o sa te indrume ea unde sa citesti sau cu aly ca este in spania si ea si isi face actele de casatorie ca se marita si ea cu algerian,in rest sper sa fie toate bune inchallah!te pup
Sus In jos
didi1

didi1


Posts : 50
Join date : 03/10/2012
Age : 30
Location : Bucuresti

Salam alekoum  Empty
MesajSubiect: Re: Salam alekoum    Salam alekoum  Icon_minitimeMar Apr 02, 2013 2:48 am

Buna sarah,bine ai venit!ce draguta e povestea ta,dar acum sunt putin dezamagita ca nu il pot imbratisa cand il vad,in aeroport.Eu o imbratisesz pana si pe mama cand nu o vad vreo 2 zile si nu ii mai dau drumul,dar pe el.. haha inshallah,macar acasa la el sa ne imbratisam,desi nu cred ca vom avea macar un minut doar noi 2.Succes in rezolvarea problemelor cu actele!
Sus In jos
sarah boulahneche

sarah boulahneche


Posts : 110
Join date : 01/04/2013
Age : 42
Location : españa-burgos

Character sheet
JOC JOC: Contraatac

Salam alekoum  Empty
MesajSubiect: Re: Salam alekoum    Salam alekoum  Icon_minitimeMar Apr 02, 2013 3:35 am

nervos
some body a scris:
Sarah foarte frumos,da mi-am dat seama dupa cum scrii ca nu esti in romania ca scrii haios cu cateva cuvinte straine,e fain asa si bine ca te-ai dus sa vezi cu ochii tai si este si mai bine ca ei te-au primit cu drag la ei in familie ,vorbeste cu andreea a cui e situl acesta ca e saritoare si te ajuta o sa te indrume ea unde sa citesti sau cu aly ca este in spania si ea si isi face actele de casatorie ca se marita si ea cu algerian,in rest sper sa fie toate bune inchallah!te pu deget ok mup
Sus In jos
Admin Handreea
Admin
Admin
Admin Handreea


Posts : 3861
Join date : 26/11/2009
Age : 35
Location : bacau/bucuresti

Character sheet
JOC JOC: Contraataca

Salam alekoum  Empty
MesajSubiect: Re: Salam alekoum    Salam alekoum  Icon_minitimeMar Apr 02, 2013 6:00 am

sarah boulahneche a scris:
sunt noua pe acest forum numele meu muslim e sarah ma bucur nespus ca am gasit acest forum e foarte util si de mult ajutor pt toate fetele ce sunt indragostite de baieti algerieni multe multumire pt acest forum
Bine ai venit, legat de acte...cred ca mai mult fetele care sunt plecate dupa ce mai apar pe aici o sa te ajute mai ales ca ai si divortat ele stiu mai bine pe unde ai de umbla cu ele...cred ca ar trebui sa facem un topic special pt asta ce ziceti?asa o sa gaseasca toata lumea ce acte au nevoie si pe unde trebuie sa umble mai ales daca sunt plecati in afara.
Sus In jos
http://www.romaniaalgeria.com
daniellekim
Centura verde
Centura verde
daniellekim


Posts : 478
Join date : 31/03/2012
Age : 39
Location : Spania -Manzanares / Alger centre

Salam alekoum  Empty
MesajSubiect: Re: Salam alekoum    Salam alekoum  Icon_minitimeMar Apr 02, 2013 2:50 pm

sarah boulahneche a scris:
Cum am spus in msg anterior sunt sarah sa va povestesc istoria mea de dragoste cu printul me algerian din setif ne-am cunoscut in urma cu 3 ani jumate en chat tageed am vazut perfilul lui sincer ma atras sinceritatea si cuvintele scrise en perfilul sau asa ca am trimis invitatie hhhh el ma aceptat in ziua 16 de decembrie 2009 am vorbit en tageed in cele din urma mia dat msn sau si neam cunoscut putin cate putin neam placut reciproc dar niciodata nu ma gandeam sa ajungem sa ne indragostim si sa vream sa ne casatorim anul acesta in febroarie am fost in algeria pt prima oara neam intanlit fata in fata a fost cv extraordinar intanlirea in aeropuert dar putin ciudata stiti nu se poate imbratisa doar sarut pe obraz en rest totul genial nu imi venea sa cred ca in final il am in fata mea dupa 3 ani de zile e foarte dureros dragostea la distanta dar cum se zice dragostea invinge totul inchalah ya rabi am mers acasa la famylia lui super dulci cand am intrat in casa hhhhh masa lui ma astepta cu un borcan de miere si o lingurita este traditia hhhh sincer mam speriat pt ca nu stiam ce este mam trezit cu lingurita in gura hhhhhh a urmat prezentarea familiei nu am cuvinte describir cum ma impresionat primirea familiei o familie foarte iubitoare nu stiau cu ce samu stea in fata foarte iubitori nu am cuvinte si toti miau intrat in inima dumnezeu sai binecuvinteze .DIn pacate inca nu ne am casatirit pt ca nu a fost posibil casatoria dureaza intre 2 -3 luni eu duar am stat 21zile eu sunt stabilita in spana de 9 ani si muncesc nu am avut concediu duar 21 zile asa ca mam intors in spana si sunt din now departe de jumatatea mea as dori sa mi se spuna exact va rog frumos ce acte am nevoie pt casatoria civila si dupa ce ne casatorim pot sa fac regrupare familiara pt el aici in spana va rog frumos cine are cunostinte despre sa ma anunte in luna octombrie vrem sa ne casatorim ma voi duce in algeria pe lunga durata hhhh 3 luni a vreau sa specific am divortat aici in spana supun ca treb sa scriu divortul in romanua si cum pot face sa il scriu fara sa ma duc persoonal in tara va rog frumos daca cn de aici stie sa ma ajute sper ca nu vam plictisit cu medajul meu lung o zi buna tuturor si dumnezeu sa va calauzeasca rabi meak salam

Bine ai venit ! si eu si Aly suntem in Spania eu m- am maritat in septembrie anul trecut , despre casatorie iti pot da detalii despre acte ...asta in cazu in care nu s-a mai schimbat cate ceva ....iar despre divort iti poate spune mai multe Aly ea se marita si e anul acesta are deja acceptul o sa,ti dea detalii ea ca e o draguta .... Amici
Sus In jos
aly
Centura neagra
Centura neagra
aly


Posts : 2630
Join date : 16/05/2010
Age : 44
Location : Spain

Character sheet
JOC JOC: Contraatac

Salam alekoum  Empty
MesajSubiect: Re: Salam alekoum    Salam alekoum  Icon_minitimeMier Apr 03, 2013 8:02 am

Buna Sarah! Am intrat pe forum caci m-a contactat Dany, Smile .
sa vedem, sper sa imi aduc aminte ..., desi ma gandesc ca, ar fi indicat sa intrebe si viitorul tau sot ce acte va sunt necesare, asta in ideea ca anul trecut si eu si Dany, la interval de 1-2 luni, am inceput demersurile in Algeria, si se pare ca ne-am lovit de probleme diferite, insa au fost nevoie de urmatoarele acte:
- certificat e divort
- certificat de nastere (modelul nou international) - ar fi indicat
- 2 fotografii tip buletin
- pasaport valabil minim 6 luni
- carte de identitate
- o adeverinta de la primarie, care atesta starea ta civila, se mai numeste si CUTUMA, care iti trebuie fie ca esti casatorita sau nu.
Decizia de divort, adeverinta de celibat, se vor traduce in limba franceza, si legaliza, ca orice alt act, sa le fie recunoscuta autenticitatea, apoi se supralegalizeza, la CAMERA NORARILOR PUBLICI, dupa care actele au nevoie de o viza de la Ministerul Afacerilor Externe - Bucuresti, si Ambasada Algeriei in Romania. La Bucuresti, eu am lucrat prin intermediul unei firme, iti las link aici, si ii poti contacta.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

De asemenea, daca nu ai timp de traduceri, le poti trimite actele in original si fac ei tot de la traduceri, pana la vizarea actelor la Minister si Amdasada Algeriei. Recomand cu caldura aceasta firma.
Mult succes! deget ok

Sus In jos
sarah boulahneche

sarah boulahneche


Posts : 110
Join date : 01/04/2013
Age : 42
Location : españa-burgos

Character sheet
JOC JOC: Contraatac

Salam alekoum  Empty
MesajSubiect: Re: Salam alekoum    Salam alekoum  Icon_minitimeMier Apr 03, 2013 3:43 pm

Salam chokran alah yberik mutumesc domnul sa te binecuvinteze esti o draguta sper ca firma ce mi-ai recomandato sa ma poata ajuta incaodata mutumesc pt ajutorul esti o dulcica pup si sper sa mai vorbit
Sus In jos
sarah boulahneche

sarah boulahneche


Posts : 110
Join date : 01/04/2013
Age : 42
Location : españa-burgos

Character sheet
JOC JOC: Contraatac

Salam alekoum  Empty
MesajSubiect: Re: Salam alekoum    Salam alekoum  Icon_minitimeMier Apr 03, 2013 4:04 pm

Salam chokran alah yberik mutumesc domnul sa te binecuvinteze esti o draguta sper ca firma ce mi-ai recomandato sa ma poata ajuta incaodata mutumesc pt ajutorul esti o dulcica pup si sper sa mai vorbit
Sus In jos
aly
Centura neagra
Centura neagra
aly


Posts : 2630
Join date : 16/05/2010
Age : 44
Location : Spain

Character sheet
JOC JOC: Contraatac

Salam alekoum  Empty
MesajSubiect: Re: Salam alekoum    Salam alekoum  Icon_minitimeJoi Apr 04, 2013 12:11 am

sarah boulahneche a scris:
Salam chokran alah yberik mutumesc domnul sa te binecuvinteze esti o draguta sper ca firma ce mi-ai recomandato sa ma poata ajuta incaodata mutumesc pt ajutorul esti o dulcica pup si sper sa mai vorbit
Te ajuta firma despre care ti-am spus, stai linistita! Sunt prompti, rapizi, si extrem de eficace. Iti poti contacta pe mail, si iti vor da toate detaliile; sa specifici ca iti trebuiesc actele pt casatorie in Algeria, si ei vor sti ce au de facut! Bafta! deget ok
Sus In jos
sarah boulahneche

sarah boulahneche


Posts : 110
Join date : 01/04/2013
Age : 42
Location : españa-burgos

Character sheet
JOC JOC: Contraatac

Salam alekoum  Empty
MesajSubiect: Re: Salam alekoum    Salam alekoum  Icon_minitimeJoi Apr 04, 2013 1:06 am

merci mult esti o dulce o zi buna
Sus In jos
sarah boulahneche

sarah boulahneche


Posts : 110
Join date : 01/04/2013
Age : 42
Location : españa-burgos

Character sheet
JOC JOC: Contraatac

Salam alekoum  Empty
MesajSubiect: Re: Salam alekoum    Salam alekoum  Icon_minitimeVin Apr 05, 2013 11:19 am

salam ce mai faaceti fetelor ce mai este nou pe aici sper ca totul este in rugula cu voi toate eu am inceput cu scrierea divortului i romania pfff sper sa se termene totul cu succes va pup dulce pe tote
Sus In jos
some body
Centura neagra
Centura neagra
some body


Posts : 1160
Join date : 02/10/2011

Salam alekoum  Empty
MesajSubiect: Re: Salam alekoum    Salam alekoum  Icon_minitimeLun Apr 08, 2013 3:46 am

sarah sa ai incredere ca aly stie ce firma ti-a dat ea scrie la obiect intotdeauna si ti-am scris toti care stiu cate ceva te ajuta,mult noroc si o zi frumoasa!
Sus In jos
aly
Centura neagra
Centura neagra
aly


Posts : 2630
Join date : 16/05/2010
Age : 44
Location : Spain

Character sheet
JOC JOC: Contraatac

Salam alekoum  Empty
MesajSubiect: Re: Salam alekoum    Salam alekoum  Icon_minitimeLun Apr 08, 2013 6:44 am

some body a scris:
sarah sa ai incredere ca aly stie ce firma ti-a dat ea scrie la obiect intotdeauna si ti-am scris toti care stiu cate ceva te ajuta,mult noroc si o zi frumoasa!

Multumesc pt aprecieri SB Smile
Sus In jos
sarah boulahneche

sarah boulahneche


Posts : 110
Join date : 01/04/2013
Age : 42
Location : españa-burgos

Character sheet
JOC JOC: Contraatac

Salam alekoum  Empty
MesajSubiect: Re: Salam alekoum    Salam alekoum  Icon_minitimeLun Apr 08, 2013 10:27 pm

multumesc tuturor pt ajutorul dat o zi buna sbah el hir
Sus In jos
aly
Centura neagra
Centura neagra
aly


Posts : 2630
Join date : 16/05/2010
Age : 44
Location : Spain

Character sheet
JOC JOC: Contraatac

Salam alekoum  Empty
MesajSubiect: Re: Salam alekoum    Salam alekoum  Icon_minitimeMar Apr 09, 2013 1:23 am

sarah boulahneche a scris:
multumesc tuturor pt ajutorul dat o zi buna sbah el hir

Cu placere si bafta multa!
Sus In jos
sarah boulahneche

sarah boulahneche


Posts : 110
Join date : 01/04/2013
Age : 42
Location : españa-burgos

Character sheet
JOC JOC: Contraatac

Salam alekoum  Empty
MesajSubiect: Re: Salam alekoum    Salam alekoum  Icon_minitimeMier Apr 10, 2013 10:46 pm

deget ok
Sus In jos
NOOR HUDA

NOOR HUDA


Posts : 151
Join date : 31/08/2012
Age : 39

Salam alekoum  Empty
MesajSubiect: Re: Salam alekoum    Salam alekoum  Icon_minitimeVin Apr 12, 2013 4:09 am

bine ai venit sarah..povestea ta e frumoasa si mult noroc ..aici vei gasi nu numai informatii ci si o familie unita si multe sfaturi...si tot ce vrei..adevarul e ca eu am intrat mai rar in scris cu voi fetelor..ca sau intamplat cam multe..dar ma bucur ca sunteti bine si o zi buna va doresc.. i lov u ...
Sus In jos
sarah boulahneche

sarah boulahneche


Posts : 110
Join date : 01/04/2013
Age : 42
Location : españa-burgos

Character sheet
JOC JOC: Contraatac

Salam alekoum  Empty
MesajSubiect: Re: Salam alekoum    Salam alekoum  Icon_minitimeDum Apr 14, 2013 4:50 pm

buna fetelor imi cer scuze ca nu prea mam conectat sa mai vorb stiti traba cu actele serviciul sper ca toeate sunteti bine aly daniela samebody si toate cele pup dulce si sa ne auzim de bn
Sus In jos
amilutza

amilutza


Posts : 82
Join date : 27/03/2013
Age : 44
Location : Arad, Romania

Salam alekoum  Empty
MesajSubiect: Re: Salam alekoum    Salam alekoum  Icon_minitimeLun Apr 15, 2013 12:22 am

Buna fetelor , ce mai faceti ? Cum sunteti ? Eu deocamdata sunt ok, dar pentru ca vine primavara va fi putin mai nasol cu alergiile.

Sa aveti grija de voi
Sus In jos
Continut sponsorizat





Salam alekoum  Empty
MesajSubiect: Re: Salam alekoum    Salam alekoum  Icon_minitime

Sus In jos
 
Salam alekoum
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMANI IN ALGERIA :: Probleme tehnice-
Mergi direct la: