ROMANI IN ALGERIA
<center><embed FlashVars="bt=BUN+VENIT+PE+FORUM+ &cl=rainbow" src="https://i93.photobucket.com/albums/l80/bigrollerdave/flash/sign.swf" quality="high" wmode="transparent" bgcolor="#000000" width="380" height="50" name="blipsy-sign" align="middle" type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"></embed><br>Click here for <a href="http://www.completemyspace.com">Myspace Layouts</a></center>
ROMANI IN ALGERIA
<center><embed FlashVars="bt=BUN+VENIT+PE+FORUM+ &cl=rainbow" src="https://i93.photobucket.com/albums/l80/bigrollerdave/flash/sign.swf" quality="high" wmode="transparent" bgcolor="#000000" width="380" height="50" name="blipsy-sign" align="middle" type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"></embed><br>Click here for <a href="http://www.completemyspace.com">Myspace Layouts</a></center>
ROMANI IN ALGERIA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


INFORMATII DIVERSE DESPRE ALGERIA
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Ultimele subiecte
» casatorie pe baza cerificatului de nastere
Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Icon_minitimeJoi Sept 22, 2016 6:57 am Scris de Zinab

» Muzica
Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Icon_minitimeMar Ian 06, 2015 9:36 am Scris de Latcu Nicoleta

» ANIVERSARI
Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Icon_minitimeMier Dec 24, 2014 3:20 am Scris de laura2geo

» casatoria la ambasada romaniei din algeria
Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Icon_minitimeSam Dec 20, 2014 7:52 am Scris de Batbut

» ce stiti despre casatoria in tunisia
Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Icon_minitimeDum Noi 23, 2014 6:33 am Scris de laura2geo

» invitatie de vizita
Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Icon_minitimeMier Oct 22, 2014 11:11 pm Scris de Kambej

» Geniu de Stiinta Roman - Realizarea Imposibilului
Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Icon_minitimeMar Oct 21, 2014 3:28 pm Scris de Vizitator

» Acte necesare casatoriei in Algeria
Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Icon_minitimeLun Sept 22, 2014 4:13 pm Scris de M Cherifi

» Brasov
Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Icon_minitimeMier Sept 10, 2014 6:44 am Scris de M Cherifi

Subiecte similare
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Forum
counter
Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Labels=0
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
translate
flag

 

 Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc.

In jos 
+3
aly
maha
Admin Handreea
7 participanți
AutorMesaj
Admin Handreea
Admin
Admin
Admin Handreea


Posts : 3861
Join date : 26/11/2009
Age : 35
Location : bacau/bucuresti

Character sheet
JOC JOC: Contraataca

Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Empty
MesajSubiect: Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc.   Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Icon_minitimeLun Mai 24, 2010 8:48 am

Am vazut ca sunt cam singura care a adaugat imagini pe forum si m-am gandit poate nu stiti cum asa ca o sa va invat...
Intrat pe situl asta...eu pe asta il folosesc de obicei asa ca.. Smile [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] asa si adaugati imaginea acolo apasand pe 1 browse ...alegeti imaginea din calculatorul propriu de unde este ea si apoi apasati pe 2 uplode now...asteptati sa se incerce si luati linkul de aici 3[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Si ultima etapa apasati unde este aceasta imagine nu stiu la voi cum apare in capat ca la mine ori mai jos la inceput insa asta trebuie sa fie imaginea..apasati pe 4 se deschide o casuta si acolo adaugati linkul de la 3 si dati ok.
Sper ca am fost destul de explicita:) succes![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre Admin Handreea in Joi Oct 27, 2011 12:05 am, editata de 3 ori
Sus In jos
http://www.romaniaalgeria.com
maha
Centura neagra
Centura neagra
maha


Posts : 1731
Join date : 05/05/2010
Age : 48
Location : KSA Al Qassim Buraidah

Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Empty
MesajSubiect: Re: Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc.   Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Icon_minitimeLun Mai 24, 2010 9:27 am

OOOOOOOOF MERSI PENTRU AJUTOR SPER SA REUSEC SI EU. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Admin Handreea
Admin
Admin
Admin Handreea


Posts : 3861
Join date : 26/11/2009
Age : 35
Location : bacau/bucuresti

Character sheet
JOC JOC: Contraataca

Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Empty
MesajSubiect: Re: Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc.   Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Icon_minitimeLun Mai 24, 2010 9:36 am

Si eu sper sa reusesti ...adica cred ca am fost destul de explicita... Smile cu imagini si tot
Sus In jos
http://www.romaniaalgeria.com
aly
Centura neagra
Centura neagra
aly


Posts : 2630
Join date : 16/05/2010
Age : 45
Location : Spain

Character sheet
JOC JOC: Contraatac

Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Empty
MesajSubiect: Mda....   Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Icon_minitimeLun Mai 24, 2010 10:55 pm

Ce este cel mai amuzant... este ca tot ce este simplu.. pare complicat! Dupa cateva minute bune de incercari... m-am enervat... am lasat calculatorul.... am facut altceva intre timp sa imi treaca nervii, iar cand am revenit... am descoperit ca de fapt este exxtrem de simplu sa postezi foto pe forum! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Admin Handreea
Admin
Admin
Admin Handreea


Posts : 3861
Join date : 26/11/2009
Age : 35
Location : bacau/bucuresti

Character sheet
JOC JOC: Contraataca

Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Empty
MesajSubiect: Re: Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc.   Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Icon_minitimeMar Mai 25, 2010 4:08 am

Ehhh nu e nimic...tocmai de aia am pus si indicatiile ca sa fie usor Smile sper ca toata lumea sa se descurce Very Happy [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
http://www.romaniaalgeria.com
hajer
Centura neagra
Centura neagra
hajer


Posts : 521
Join date : 19/12/2010
Age : 37
Location : bucuresti

Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Empty
MesajSubiect: Re: Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc.   Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Icon_minitimeSam Feb 12, 2011 4:40 am

intr-adevar , acum ne cere sa ne logam pe site-ul de unde upload-am poze lacrima balta surprins , asta e... pup
Sus In jos
Admin Handreea
Admin
Admin
Admin Handreea


Posts : 3861
Join date : 26/11/2009
Age : 35
Location : bacau/bucuresti

Character sheet
JOC JOC: Contraataca

Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Empty
MesajSubiect: Re: Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc.   Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Icon_minitimeSam Feb 12, 2011 5:13 am

ufff ok o sa caut un alt site imediat Smile promit sa vad Smile
Sus In jos
http://www.romaniaalgeria.com
hajer
Centura neagra
Centura neagra
hajer


Posts : 521
Join date : 19/12/2010
Age : 37
Location : bucuresti

Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Empty
MesajSubiect: Re: Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc.   Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Icon_minitimeSam Feb 12, 2011 8:03 am

Admin Handreea a scris:
ufff ok o sa caut un alt site imediat Smile promit sa vad Smile
ok, nu e nici o graba imbratisare
Sus In jos
Admin Handreea
Admin
Admin
Admin Handreea


Posts : 3861
Join date : 26/11/2009
Age : 35
Location : bacau/bucuresti

Character sheet
JOC JOC: Contraataca

Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Empty
MesajSubiect: Re: Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc.   Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Icon_minitimeSam Feb 12, 2011 8:48 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] uite asta e unu la care mai poti adauga numai ca trebuie sa bagi un cod....o sa caut intre timp si unul mai simplu va pup
Sus In jos
http://www.romaniaalgeria.com
Admin Handreea
Admin
Admin
Admin Handreea


Posts : 3861
Join date : 26/11/2009
Age : 35
Location : bacau/bucuresti

Character sheet
JOC JOC: Contraataca

Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Empty
MesajSubiect: Re: Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc.   Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Icon_minitimeSam Feb 12, 2011 8:52 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] uite altul...si dati acolo la crate animation ca tot aia e Smile
Sus In jos
http://www.romaniaalgeria.com
Admin Handreea
Admin
Admin
Admin Handreea


Posts : 3861
Join date : 26/11/2009
Age : 35
Location : bacau/bucuresti

Character sheet
JOC JOC: Contraataca

Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Empty
MesajSubiect: Re: Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc.   Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Icon_minitimeMier Oct 26, 2011 11:10 pm

Bun am vazut ca intampinati dificultati in adaugarea pozelor si videourilor aici asa ca o sa va arat o metoda mult mai usoara decat ce-a anterior expusa.Voi pune toate punctele cum sunt in imagine
1- se apasa butonul 19
2- apasati butonul browser(apoi selectati imaginea cum se vede in al 2-lea print screen)
3- selectati butonul hoste it
4- e optional in caz de vrei sa redimensionezi imaginea in general lasat optiunea preselectata de acolo adica pentru forum
5- se copie linkul (in general dati click dreapta si copiati linkul direct ca nu merge sa apasati pe buton si apoi sa faceti restul operatiunilor)
6- se apasa butonul 20
7- se apasa butonul dreapta al mousului(butonului de laptop) si se selecteaza paste in casuta aparuta
8- se apasa ok
Pentru a trece la o noua imagine se apasa upload si apoi se adauga urmatoarea imagine.Daca aveti neintelegeri ori intampinati in continuare dificultati sa ma anuntati.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


fac o remarca se faci copy la link cu mousul adica da-ti click stanga pe link cu mousul Smile


Ultima editare efectuata de catre Admin Handreea in Joi Noi 15, 2012 8:57 am, editata de 1 ori
Sus In jos
http://www.romaniaalgeria.com
Admin Handreea
Admin
Admin
Admin Handreea


Posts : 3861
Join date : 26/11/2009
Age : 35
Location : bacau/bucuresti

Character sheet
JOC JOC: Contraataca

Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Empty
MesajSubiect: Re: Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc.   Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Icon_minitimeJoi Oct 27, 2011 12:01 am

Si acuma cum se adauga un video de pe youtube ca am vazut ca ati intampinat dificultati si acolo.
1- apasam copy la linkul dorit
2- apasam casuta 23
3- dam clik dreapta si apasam paste in casuta
4- apasam ok

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
http://www.romaniaalgeria.com
Admin Handreea
Admin
Admin
Admin Handreea


Posts : 3861
Join date : 26/11/2009
Age : 35
Location : bacau/bucuresti

Character sheet
JOC JOC: Contraataca

Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Empty
MesajSubiect: Re: Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc.   Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Icon_minitimeJoi Oct 27, 2011 12:23 am

Am zis daca tot am adaugat asta sa va arat si cum puteti adauga documente gen PDF sau in word,excel, muzica din pc etc.
1-Apasam browse apoi dupa ce selectam ce am dori sa adaugam...
2-Apasam trimite
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
http://www.romaniaalgeria.com
some body
Centura neagra
Centura neagra
some body


Posts : 1160
Join date : 02/10/2011

Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Empty
MesajSubiect: Re: Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc.   Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Icon_minitimeVin Oct 28, 2011 2:21 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
some body
Centura neagra
Centura neagra
some body


Posts : 1160
Join date : 02/10/2011

Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Empty
MesajSubiect: Re: Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc.   Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Icon_minitimeVin Oct 28, 2011 2:34 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Admin Handreea
Admin
Admin
Admin Handreea


Posts : 3861
Join date : 26/11/2009
Age : 35
Location : bacau/bucuresti

Character sheet
JOC JOC: Contraataca

Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Empty
MesajSubiect: Re: Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc.   Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Icon_minitimeVin Oct 28, 2011 3:36 am

tzuky83 a scris:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Bun da de ce ai postat asta la tutoriale?aici doar demonstez cum se ataseaza si etc...ce treaba are cafeaua turceasca si quranul?una e la culinar si celalt la religie nu le este aici locul... o sa le mut eu in weekend cand o sa am timp iar sa fac curat dar aveti si voi un pic de atentie unde postati si ce...
Sus In jos
http://www.romaniaalgeria.com
some body
Centura neagra
Centura neagra
some body


Posts : 1160
Join date : 02/10/2011

Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Empty
MesajSubiect: Re: Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc.   Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Icon_minitimeVin Oct 28, 2011 3:40 am

DA da sorry am vrut sa incerc cum sa fac sa vad cum merge si nu mai stiu cum sa sterg
imi cer scuze ANREEAAAAA SORRY ca am gresit daca poti tu sa stergi te rog fa asta am gresit si nu stiu cum sa sterge!multumesc
romani + alg
Sus In jos
Admin Handreea
Admin
Admin
Admin Handreea


Posts : 3861
Join date : 26/11/2009
Age : 35
Location : bacau/bucuresti

Character sheet
JOC JOC: Contraataca

Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Empty
MesajSubiect: Re: Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc.   Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Icon_minitimeVin Oct 28, 2011 3:43 am

tzuky83 a scris:
DA da sorry am vrut sa incerc cum sa fac sa vad cum merge si nu mai stiu cum sa sterg
imi cer scuze ANREEAAAAA SORRY ca am gresit daca poti tu sa stergi te rog fa asta am gresit si nu stiu cum sa sterge!multumesc
romani + alg
Pai tu nu le poti sterge numai eu am voie Smile daca vrei le sterg si o sa le postezi tu din nou acolo unde le este locul :)nu e nici o problema Wink
Sus In jos
http://www.romaniaalgeria.com
Icosium
Centura neagra
Centura neagra
Icosium


Posts : 1382
Join date : 31/07/2011
Age : 45
Location : Bucuresti

Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Empty
MesajSubiect: Re: Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc.   Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Icon_minitimeVin Oct 28, 2011 9:13 am

Buna Andreea, merci pentru acest atotu. cheers Daca imi parmiti sa-ti dau un sfat, as zice ca mai bine sa fie pus in partea stanga sa fie fix sub categorie "NAVIGATION" ca sa fie gasit mai usor si sa nu mai pune lumea aceeasi intrebare pe viitor si sa stai tu mai linistita.

Succes in continuare deget sus
Sus In jos
Admin Handreea
Admin
Admin
Admin Handreea


Posts : 3861
Join date : 26/11/2009
Age : 35
Location : bacau/bucuresti

Character sheet
JOC JOC: Contraataca

Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Empty
MesajSubiect: Re: Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc.   Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Icon_minitimeVin Oct 28, 2011 9:16 am

atmanenjoy a scris:
Buna Andreea, merci pentru acest atotu. cheers Daca imi parmiti sa-ti dau un sfat, as zice ca mai bine sa fie pus in partea stanga sa fie fix sub categorie "NAVIGATION" ca sa fie gasit mai usor si sa nu mai pune lumea aceeasi intrebare pe viitor si sa stai tu mai linistita.

Succes in continuare deget sus
Din pacate asta e forumatul forumului si nu il pot schimba..merci oricum de sfat Very Happy
Sus In jos
http://www.romaniaalgeria.com
Vizitato
Vizitator




Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Empty
MesajSubiect: Assalamu aleykum   Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Icon_minitimeLun Oct 31, 2011 11:29 pm



Oh mama traiesti in mine fiecare clipa ..ma gansesc numai la tine ca ai fost si vei fi mereu casacada iubirii mele...nu ma mira faptul ca bunul Allah a poruncit ca Raiul se afla sub telpile mamelor...si filosofia veche a spus ca "orice mama poate fi femeie,dar nu orice femeie poate fi mama"!!!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Empty
MesajSubiect: Re: Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc.   Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Icon_minitimeLun Oct 31, 2011 11:31 pm

OOO videoul nu a iesit No
Sus In jos
Admin Handreea
Admin
Admin
Admin Handreea


Posts : 3861
Join date : 26/11/2009
Age : 35
Location : bacau/bucuresti

Character sheet
JOC JOC: Contraataca

Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Empty
MesajSubiect: Re: Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc.   Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Icon_minitimeMar Noi 01, 2011 3:49 am

Amina_ummAbdelmunaim a scris:
OOO videoul nu a iesit No
Nu a mers pt ca nu ai apasat unde trebuie fi atenta sa scrie youtube imediat ce apesi pe iconita tu ai apasat pe url adica pt link.Uita-te inca o data la pozele cu indicatii de la mine si mai incearca ti-am editat eu mesajul anterior si am pus videoul
Sus In jos
http://www.romaniaalgeria.com
Vizitato
Vizitator




Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Empty
MesajSubiect: Re: Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc.   Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Icon_minitimeMar Noi 01, 2011 8:16 am

Andrea a iesit eu il vad pe forum yuyuyuyuyuyuyuyuyu
Sus In jos
Admin Handreea
Admin
Admin
Admin Handreea


Posts : 3861
Join date : 26/11/2009
Age : 35
Location : bacau/bucuresti

Character sheet
JOC JOC: Contraataca

Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Empty
MesajSubiect: Re: Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc.   Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Icon_minitimeMar Noi 01, 2011 1:03 pm

Amina_ummAbdelmunaim a scris:
Andrea a iesit eu il vad pe forum yuyuyuyuyuyuyuyuyu
da pai l-am pus eu cum trebuie Smile sa te mai uiti o data cand apesi ti-am zis sa fii sigura ca apare youtube intre parantezele patrate Smile
Sus In jos
http://www.romaniaalgeria.com
Vizitato
Vizitator




Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Empty
MesajSubiect: Re: Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc.   Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Icon_minitimeMar Noi 01, 2011 1:43 pm

floricici Amici Multumesc!!!
Sus In jos
Admin Handreea
Admin
Admin
Admin Handreea


Posts : 3861
Join date : 26/11/2009
Age : 35
Location : bacau/bucuresti

Character sheet
JOC JOC: Contraataca

Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Empty
MesajSubiect: Re: Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc.   Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Icon_minitimeSam Iul 27, 2013 12:40 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] uite asta este un link pentru a incarca imagini daca tie nu iti merge altfel some body dai in jos dupa ce ai incarcat imaginea si alegi link direct eu am incercat acuma am adaugat si o imagine sa verific daca merge[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sa ma anunti daca merge si la tine Smile
Sus In jos
http://www.romaniaalgeria.com
some body
Centura neagra
Centura neagra
some body


Posts : 1160
Join date : 02/10/2011

Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Empty
MesajSubiect: Re: Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc.   Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Icon_minitimeSam Iul 27, 2013 9:51 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Vaticanul
andreea sterge ca am incercat sa vad daca merge ce ai trimis si nu merge cand pun linkul
Sus In jos
some body
Centura neagra
Centura neagra
some body


Posts : 1160
Join date : 02/10/2011

Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Empty
MesajSubiect: Re: Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc.   Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Icon_minitimeSam Iul 27, 2013 9:54 am

stai sa mai vad una cum beu apa de la Vatican
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
la subsol sub Vatican unde sant inmormantati toti papiiiiii

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
la Fontana di trevi
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
coliseum
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
in fata coloseumului la rcul de triumph
[url=[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][/url]
doi indieni fac yoga pe strada pentru bani stau toata ziua asa fara mancare si fara apa si nu se misca il tine intr-o mana
[url=[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][/url]
na acum nu stiu daca au iesit pozele o sa vedem


Ultima editare efectuata de catre some body in Sam Iul 27, 2013 10:08 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Admin Handreea
Admin
Admin
Admin Handreea


Posts : 3861
Join date : 26/11/2009
Age : 35
Location : bacau/bucuresti

Character sheet
JOC JOC: Contraataca

Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Empty
MesajSubiect: Re: Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc.   Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Icon_minitimeSam Iul 27, 2013 10:05 am

some body a scris:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Vaticanul
andreea sterge ca am incercat sa vad daca merge ce ai trimis si nu merge cand pun linkul
Asta pt ca ai pus link normal in loc sa il adaugi la imagine uite am editat eu si a mers vezi? adauga link la al 2-lea patratel ala albastru sub niciuna aici sus nu prima a 2 chestie
Sus In jos
http://www.romaniaalgeria.com
some body
Centura neagra
Centura neagra
some body


Posts : 1160
Join date : 02/10/2011

Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Empty
MesajSubiect: Re: Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc.   Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Icon_minitimeSam Iul 27, 2013 10:10 am

da da dupa aceea m-am prins ca sccria link forul era al 3 lea din lista,multumesccccccccc
Sus In jos
Kambej
Centura neagra
Centura neagra
Kambej


Posts : 1412
Join date : 17/10/2011
Age : 48
Location : Bucuresti

Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Empty
MesajSubiect: Re: Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc.   Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Icon_minitimeSam Iul 27, 2013 10:25 am

[img][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] [/img]

Ia sa vad la mine merge??
Sus In jos
Kambej
Centura neagra
Centura neagra
Kambej


Posts : 1412
Join date : 17/10/2011
Age : 48
Location : Bucuresti

Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Empty
MesajSubiect: Re: Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc.   Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Icon_minitimeSam Iul 27, 2013 10:26 am

Yupii merge, asa ca am sa va mai pun poze la sectiunea de poze deget ok 
Sus In jos
Continut sponsorizat





Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Empty
MesajSubiect: Re: Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc.   Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc. Icon_minitime

Sus In jos
 
Tutoriale pt.adaugare de poze,video youtube,documente etc.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Test-poze

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMANI IN ALGERIA :: Probleme tehnice-
Mergi direct la: