ROMANI IN ALGERIA
<center><embed FlashVars="bt=BUN+VENIT+PE+FORUM+ &cl=rainbow" src="https://i93.photobucket.com/albums/l80/bigrollerdave/flash/sign.swf" quality="high" wmode="transparent" bgcolor="#000000" width="380" height="50" name="blipsy-sign" align="middle" type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"></embed><br>Click here for <a href="http://www.completemyspace.com">Myspace Layouts</a></center>
ROMANI IN ALGERIA
<center><embed FlashVars="bt=BUN+VENIT+PE+FORUM+ &cl=rainbow" src="https://i93.photobucket.com/albums/l80/bigrollerdave/flash/sign.swf" quality="high" wmode="transparent" bgcolor="#000000" width="380" height="50" name="blipsy-sign" align="middle" type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"></embed><br>Click here for <a href="http://www.completemyspace.com">Myspace Layouts</a></center>
ROMANI IN ALGERIA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


INFORMATII DIVERSE DESPRE ALGERIA
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Ultimele subiecte
» casatorie pe baza cerificatului de nastere
INTALNIRE :) Icon_minitimeJoi Sept 22, 2016 6:57 am Scris de Zinab

» Muzica
INTALNIRE :) Icon_minitimeMar Ian 06, 2015 9:36 am Scris de Latcu Nicoleta

» ANIVERSARI
INTALNIRE :) Icon_minitimeMier Dec 24, 2014 3:20 am Scris de laura2geo

» casatoria la ambasada romaniei din algeria
INTALNIRE :) Icon_minitimeSam Dec 20, 2014 7:52 am Scris de Batbut

» ce stiti despre casatoria in tunisia
INTALNIRE :) Icon_minitimeDum Noi 23, 2014 6:33 am Scris de laura2geo

» invitatie de vizita
INTALNIRE :) Icon_minitimeMier Oct 22, 2014 11:11 pm Scris de Kambej

» Geniu de Stiinta Roman - Realizarea Imposibilului
INTALNIRE :) Icon_minitimeMar Oct 21, 2014 3:28 pm Scris de Vizitator

» Acte necesare casatoriei in Algeria
INTALNIRE :) Icon_minitimeLun Sept 22, 2014 4:13 pm Scris de M Cherifi

» Brasov
INTALNIRE :) Icon_minitimeMier Sept 10, 2014 6:44 am Scris de M Cherifi

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Forum
counter
INTALNIRE :) Labels=0
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
translate
flag

 

 INTALNIRE :)

In jos 
+3
aly
Icosium
Admin Handreea
7 participanți
AutorMesaj
Admin Handreea
Admin
Admin
Admin Handreea


Posts : 3861
Join date : 26/11/2009
Age : 35
Location : bacau/bucuresti

Character sheet
JOC JOC: Contraataca

INTALNIRE :) Empty
MesajSubiect: INTALNIRE :)   INTALNIRE :) Icon_minitimeJoi Sept 29, 2011 12:42 pm

Fetelor va invit sambata pe 8 oct sa ne vedem nu stiu exact locatia si ora dar o sa va anunt..cine este in bucuresti atunci si vrea sa vine e binevenita Smile A fost ideea fetelor de pe forum egiptean adica o sa fie vreo 4-5 fete care de fapt au organizat intalnirea recunosc Smile deci daca vreti sa ne vedem si sa ne cunoastem personal...astept sa imi raspundeti va pup Smile
Sus In jos
http://www.romaniaalgeria.com
Icosium
Centura neagra
Centura neagra
Icosium


Posts : 1382
Join date : 31/07/2011
Age : 45
Location : Bucuresti

INTALNIRE :) Empty
MesajSubiect: Re: INTALNIRE :)   INTALNIRE :) Icon_minitimeJoi Sept 29, 2011 1:53 pm

deci asa? asta da descriminare, invitatie e valabila doar pentru fetele ??? No lacrima balta limba afara suspin nerabdator
Sus In jos
Admin Handreea
Admin
Admin
Admin Handreea


Posts : 3861
Join date : 26/11/2009
Age : 35
Location : bacau/bucuresti

Character sheet
JOC JOC: Contraataca

INTALNIRE :) Empty
MesajSubiect: Re: INTALNIRE :)   INTALNIRE :) Icon_minitimeJoi Sept 29, 2011 11:51 pm

atmanenjoy a scris:
deci asa? asta da descriminare, invitatie e valabila doar pentru fetele ??? No lacrima balta limba afara suspin nerabdator
No stiam ca o sa te super Sad dar nu e vina mea intalnirea se face doar intre fete...daca vin si sotii o sa te anunt Smile nu cred ca vrei sa fi singur intre atatea fete si toate maritate...macar una de era nemaritata... Smile imbratisare nu te mai suparat si promit ca data viitoare o sa incerc sa fac si cu sotii Smile ling
Sus In jos
http://www.romaniaalgeria.com
Icosium
Centura neagra
Centura neagra
Icosium


Posts : 1382
Join date : 31/07/2011
Age : 45
Location : Bucuresti

INTALNIRE :) Empty
MesajSubiect: Re: INTALNIRE :)   INTALNIRE :) Icon_minitimeVin Sept 30, 2011 4:19 am

ba ma super scratch limba afara si ai sa vezi, o sa fac si eu un clan si n-am sa te invit, si o sa prigatesc o lovitura de stat impotriva ta limba afara hihidinti SOS
Sus In jos
Admin Handreea
Admin
Admin
Admin Handreea


Posts : 3861
Join date : 26/11/2009
Age : 35
Location : bacau/bucuresti

Character sheet
JOC JOC: Contraataca

INTALNIRE :) Empty
MesajSubiect: Re: INTALNIRE :)   INTALNIRE :) Icon_minitimeVin Sept 30, 2011 8:27 am

atmanenjoy a scris:
ba ma super scratch limba afara si ai sa vezi, o sa fac si eu un clan si n-am sa te invit, si o sa prigatesc o lovitura de stat impotriva ta limba afara hihidinti SOS
imi pare rau suspin oricum nu vezi ca esti singurul doritor...Sad din pacate
Sus In jos
http://www.romaniaalgeria.com
aly
Centura neagra
Centura neagra
aly


Posts : 2630
Join date : 16/05/2010
Age : 44
Location : Spain

Character sheet
JOC JOC: Contraatac

INTALNIRE :) Empty
MesajSubiect: Re: INTALNIRE :)   INTALNIRE :) Icon_minitimeVin Sept 30, 2011 3:33 pm

As veni cu placere insa este mai greu! http://i183.photobuc
Vai Atman, acum pe bune, ce sa faci intre atatea femei? Te gandesti ca este sinucidere? hihidinti
Mai Atman, eu zic asa... anul care vine, organizam o intalnire cu cei care mai sunt pe forum, doar la membrii forumului ma refer, asta asa ca sa fie mai exclusivista intalnirea, si ne descurcam noi! Ce zici? Very Happy Hai nu mai fii http://i183.photobuc... ca gasim noi o cale, tunu poti sa mergi ca esti barbat, iar eu sunt departe,amandoi avem de suferit, asa ca, gasim o cale sa recuperam! Ce zici? Wink
Sus In jos
Icosium
Centura neagra
Centura neagra
Icosium


Posts : 1382
Join date : 31/07/2011
Age : 45
Location : Bucuresti

INTALNIRE :) Empty
MesajSubiect: Re: INTALNIRE :)   INTALNIRE :) Icon_minitimeVin Sept 30, 2011 9:24 pm

mei mei fetelor, eu glumesc, si va tachinez, vorba ta Aly ce sa caut singur cu Ftele, chiar ma crezi un camicaz ? sa stii ca tin la viata mea hihidinti In plus daca ma prind habibii-lor ei, vai de mine, ca stiu cat de naravasi si gelosi sunt algerienii astia hihidinti SOS ling

Si nu-ti ascund ca am o obsessie s-o tachinez pe sefa forumului, nu ma intreaba de ce, ca e asa pur si simplu ling danseaza
Sus In jos
Admin Handreea
Admin
Admin
Admin Handreea


Posts : 3861
Join date : 26/11/2009
Age : 35
Location : bacau/bucuresti

Character sheet
JOC JOC: Contraataca

INTALNIRE :) Empty
MesajSubiect: Re: INTALNIRE :)   INTALNIRE :) Icon_minitimeSam Oct 01, 2011 3:09 am

atmanenjoy a scris:
mei mei fetelor, eu glumesc, si va tachinez, vorba ta Aly ce sa caut singur cu Ftele, chiar ma crezi un camicaz ? sa stii ca tin la viata mea hihidinti In plus daca ma prind habibii-lor ei, vai de mine, ca stiu cat de naravasi si gelosi sunt algerienii astia hihidinti SOS ling

Si nu-ti ascund ca am o obsessie s-o tachinez pe sefa forumului, nu ma intreaba de ce, ca e asa pur si simplu ling danseaza
Asa deci bine bine Smile) acuma ai recunoscut :)Na ce sa ii faci asta e ,acuma serios daca o sa se faca intalnire unde vin si sotii te anunt Wink)
Sus In jos
http://www.romaniaalgeria.com
aly
Centura neagra
Centura neagra
aly


Posts : 2630
Join date : 16/05/2010
Age : 44
Location : Spain

Character sheet
JOC JOC: Contraatac

INTALNIRE :) Empty
MesajSubiect: Re: INTALNIRE :)   INTALNIRE :) Icon_minitimeSam Oct 01, 2011 1:25 pm

atmanenjoy a scris:
mei mei fetelor, eu glumesc, si va tachinez, vorba ta Aly ce sa caut singur cu Ftele, chiar ma crezi un camicaz ? sa stii ca tin la viata mea hihidinti In plus daca ma prind habibii-lor ei, vai de mine, ca stiu cat de naravasi si gelosi sunt algerienii astia hihidinti SOS ling

Si nu-ti ascund ca am o obsessie s-o tachinez pe sefa forumului, nu ma intreaba de ce, ca e asa pur si simplu ling danseaza

hihidinti Cool Atman, ai si tu o obsesie acum na! Mai, sunt femeie, si cam vre-o 3 ani am muncit intr-o firma, unde aveam in subordine cam 40 de femei si vre-o 10 barbati! Na, cu baietii era altfel, faceau ce le dadeam sa faca, dar femeile... boah, crede-ma ca in fiecare zi ma gandeam sa imi cumpar pusca de vanatoare, sa le elimin una cate una :pe jos:
Deci, frica mea pentru tine, nu era din cauza habibi-lor, ci a fetelor :pe jos: ; pai nu mai scapai dragule.... cu milioane de rugaciuni :pe jos: cu ciocanu rade hihidinti
Cu Andreea... na, nu iti prea merge ca e fata de treaba hihidinti nu se necajeste asa de repede... trebuie sa incerci mai mult hihidinti ma gandesc hihidinti
Sus In jos
maha
Centura neagra
Centura neagra
maha


Posts : 1731
Join date : 05/05/2010
Age : 48
Location : KSA Al Qassim Buraidah

INTALNIRE :) Empty
MesajSubiect: Re: INTALNIRE :)   INTALNIRE :) Icon_minitimeSam Oct 01, 2011 11:14 pm

Andreea dupa cum sti o sa vin si eu inshaAllah,numai daca nu intervine nimic pana atunci floricici
Sus In jos
aly
Centura neagra
Centura neagra
aly


Posts : 2630
Join date : 16/05/2010
Age : 44
Location : Spain

Character sheet
JOC JOC: Contraatac

INTALNIRE :) Empty
MesajSubiect: Re: INTALNIRE :)   INTALNIRE :) Icon_minitimeDum Oct 02, 2011 3:30 am

maha a scris:
Andreea dupa cum sti o sa vin si eu inshaAllah,numai daca nu intervine nimic pana atunci floricici
Super Maha, tar ma bucur pt tine, sper sa ne povestiti si noua celor care nu prea putem ajunge ! Va pup! Smile
Sus In jos
maha
Centura neagra
Centura neagra
maha


Posts : 1731
Join date : 05/05/2010
Age : 48
Location : KSA Al Qassim Buraidah

INTALNIRE :) Empty
MesajSubiect: Re: INTALNIRE :)   INTALNIRE :) Icon_minitimeDum Oct 02, 2011 12:28 pm

Si eu te pup,si o sa-ti povestim imbratisare
Sus In jos
Admin Handreea
Admin
Admin
Admin Handreea


Posts : 3861
Join date : 26/11/2009
Age : 35
Location : bacau/bucuresti

Character sheet
JOC JOC: Contraataca

INTALNIRE :) Empty
MesajSubiect: Re: INTALNIRE :)   INTALNIRE :) Icon_minitimeLun Oct 03, 2011 4:23 am

maha a scris:
Andreea dupa cum sti o sa vin si eu inshaAllah,numai daca nu intervine nimic pana atunci floricici
Ok pai at ne vedem inshallah Smile
Sus In jos
http://www.romaniaalgeria.com
maha
Centura neagra
Centura neagra
maha


Posts : 1731
Join date : 05/05/2010
Age : 48
Location : KSA Al Qassim Buraidah

INTALNIRE :) Empty
MesajSubiect: Re: INTALNIRE :)   INTALNIRE :) Icon_minitimeLun Oct 03, 2011 6:01 am

Admin Handreea a scris:
maha a scris:
Andreea dupa cum sti o sa vin si eu inshaAllah,numai daca nu intervine nimic pana atunci floricici
Ok pai at ne vedem inshallah Smile
Sigur ca da deget sus abia astept cheers
Sus In jos
maha
Centura neagra
Centura neagra
maha


Posts : 1731
Join date : 05/05/2010
Age : 48
Location : KSA Al Qassim Buraidah

INTALNIRE :) Empty
MesajSubiect: Re: INTALNIRE :)   INTALNIRE :) Icon_minitimeMar Oct 04, 2011 11:31 am

Mai da din cate fete sant pe forum nu mai este nimeni din Bucuresti? confused
Sus In jos
Doina




Posts : 36
Join date : 30/09/2011
Age : 63
Location : Bucuresti

INTALNIRE :) Empty
MesajSubiect: Re: INTALNIRE :)   INTALNIRE :) Icon_minitimeMar Oct 04, 2011 11:48 am

Maha eu sunt din Bucuresti...
Sus In jos
loredana
Centura alba
Centura alba
loredana


Posts : 138
Join date : 17/03/2011
Location : Bucuresti

INTALNIRE :) Empty
MesajSubiect: Re: INTALNIRE :)   INTALNIRE :) Icon_minitimeMier Oct 05, 2011 6:11 am

buna
si eu sunt tot din Bucuresti dar din pacate weekendul asta nu sunt in oras, mi-ar fi placut sa va cunosc personal!
oricum va urez distractie frumoasa si asteptam sa ne povestiti!
pup
Sus In jos
aly
Centura neagra
Centura neagra
aly


Posts : 2630
Join date : 16/05/2010
Age : 44
Location : Spain

Character sheet
JOC JOC: Contraatac

INTALNIRE :) Empty
MesajSubiect: Re: INTALNIRE :)   INTALNIRE :) Icon_minitimeMier Oct 05, 2011 8:54 am

Acum ma oftic.... tare as vrea sa vin si eu! Cred ca va fi interesant! Asteptam impresii, noi astia care.... nu ajungem http://i183.photobuc
Sus In jos
maha
Centura neagra
Centura neagra
maha


Posts : 1731
Join date : 05/05/2010
Age : 48
Location : KSA Al Qassim Buraidah

INTALNIRE :) Empty
MesajSubiect: Re: INTALNIRE :)   INTALNIRE :) Icon_minitimeMier Oct 05, 2011 9:20 am

Doina a scris:
Maha eu sunt din Bucuresti...
Doina pai esti bine venita si tu,daca poti veni. imbratisare
Sus In jos
maha
Centura neagra
Centura neagra
maha


Posts : 1731
Join date : 05/05/2010
Age : 48
Location : KSA Al Qassim Buraidah

INTALNIRE :) Empty
MesajSubiect: Re: INTALNIRE :)   INTALNIRE :) Icon_minitimeMier Oct 05, 2011 9:21 am

loredana a scris:
buna
si eu sunt tot din Bucuresti dar din pacate weekendul asta nu sunt in oras, mi-ar fi placut sa va cunosc personal!
oricum va urez distractie frumoasa si asteptam sa ne povestiti!
pup
Loredana ami pare rau ca nu poti veni gata
Sus In jos
maha
Centura neagra
Centura neagra
maha


Posts : 1731
Join date : 05/05/2010
Age : 48
Location : KSA Al Qassim Buraidah

INTALNIRE :) Empty
MesajSubiect: Re: INTALNIRE :)   INTALNIRE :) Icon_minitimeMier Oct 05, 2011 9:22 am

Aly sigur o sa-ti povestim pup
Sus In jos
Doina




Posts : 36
Join date : 30/09/2011
Age : 63
Location : Bucuresti

INTALNIRE :) Empty
MesajSubiect: Re: INTALNIRE :)   INTALNIRE :) Icon_minitimeMier Oct 05, 2011 10:02 am

Multumesc de invitatie . Imi cer scuze dar simbata este ziua nepotelului meu implineste 5 ani.Cu prima ocazie mi-ar face placere sa va cunosc. imbratisare
Sus In jos
aly
Centura neagra
Centura neagra
aly


Posts : 2630
Join date : 16/05/2010
Age : 44
Location : Spain

Character sheet
JOC JOC: Contraatac

INTALNIRE :) Empty
MesajSubiect: Re: INTALNIRE :)   INTALNIRE :) Icon_minitimeMier Oct 05, 2011 10:04 am

maha a scris:
Aly sigur o sa-ti povestim pup
Ah Maha, tare iti multumesc! O dulce ca intotdeauna! Smile deget ok cadou i lov u
Sus In jos
maha
Centura neagra
Centura neagra
maha


Posts : 1731
Join date : 05/05/2010
Age : 48
Location : KSA Al Qassim Buraidah

INTALNIRE :) Empty
MesajSubiect: Re: INTALNIRE :)   INTALNIRE :) Icon_minitimeMier Oct 05, 2011 10:50 pm

Doina a scris:
Multumesc de invitatie . Imi cer scuze dar simbata este ziua nepotelului meu implineste 5 ani.Cu prima ocazie mi-ar face placere sa va cunosc. imbratisare
Ok atunci pe alta data,sa-ti traiasca nepotelul,sa fie sanatos si petrecere frumoasa la multi ani
Sus In jos
maha
Centura neagra
Centura neagra
maha


Posts : 1731
Join date : 05/05/2010
Age : 48
Location : KSA Al Qassim Buraidah

INTALNIRE :) Empty
MesajSubiect: Re: INTALNIRE :)   INTALNIRE :) Icon_minitimeMier Oct 05, 2011 10:51 pm

aly a scris:
maha a scris:
Aly sigur o sa-ti povestim pup
Ah Maha, tare iti multumesc! O dulce ca intotdeauna! Smile deget ok cadou i lov u
Cu placere draguta hugg
Sus In jos
Doina




Posts : 36
Join date : 30/09/2011
Age : 63
Location : Bucuresti

INTALNIRE :) Empty
MesajSubiect: Re: INTALNIRE :)   INTALNIRE :) Icon_minitimeJoi Oct 06, 2011 2:30 am

Multumesc Maha pe alta data floare
Sus In jos
Admin Handreea
Admin
Admin
Admin Handreea


Posts : 3861
Join date : 26/11/2009
Age : 35
Location : bacau/bucuresti

Character sheet
JOC JOC: Contraataca

INTALNIRE :) Empty
MesajSubiect: Re: INTALNIRE :)   INTALNIRE :) Icon_minitimeJoi Oct 06, 2011 3:25 am

Asa bun sa anuntat ora si locul Smile Hanul cu Tei din Lipscani sambata la ora 16:00 :)inshallah acuma sa ajung si eu ca vine mama Smile) ori daca vin eu nu stau prea mult ca na...nu e frumos sa o las singura...ea vine la mine in vizita si eu o las singura...Smile
Sus In jos
http://www.romaniaalgeria.com
loredana
Centura alba
Centura alba
loredana


Posts : 138
Join date : 17/03/2011
Location : Bucuresti

INTALNIRE :) Empty
MesajSubiect: Re: INTALNIRE :)   INTALNIRE :) Icon_minitimeJoi Oct 06, 2011 4:20 am

merci Maha, si mie imi pare sincer rau si sper ca data viitoare sa hotaram mai din timp...sa fim cat mai multe disponibile!
Sus In jos
maha
Centura neagra
Centura neagra
maha


Posts : 1731
Join date : 05/05/2010
Age : 48
Location : KSA Al Qassim Buraidah

INTALNIRE :) Empty
MesajSubiect: Re: INTALNIRE :)   INTALNIRE :) Icon_minitimeJoi Oct 06, 2011 4:58 am

Cu placere Loredana flower
Andreea pai iao si pe mama ta cu tine. deget sus
Sus In jos
Admin Handreea
Admin
Admin
Admin Handreea


Posts : 3861
Join date : 26/11/2009
Age : 35
Location : bacau/bucuresti

Character sheet
JOC JOC: Contraataca

INTALNIRE :) Empty
MesajSubiect: Re: INTALNIRE :)   INTALNIRE :) Icon_minitimeJoi Oct 06, 2011 9:25 am

maha a scris:
Cu placere Loredana flower
Andreea pai iao si pe mama ta cu tine. deget sus
Smile Na nu stiu nu prea cred Smile) o sa o las cu vecina mea la palavre probabil Smile
Sus In jos
http://www.romaniaalgeria.com
some body
Centura neagra
Centura neagra
some body


Posts : 1160
Join date : 02/10/2011

INTALNIRE :) Empty
MesajSubiect: Re: INTALNIRE :)   INTALNIRE :) Icon_minitimeVin Oct 07, 2011 2:19 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] va urez distractie placuta si poate faceti poze sa va vedem si noi care nu putem venii[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] eu sant prea departe de la timisoara si cu toate ca nu m-ai invitat as fii venit hhhhhh glumesc desigur[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] uita ca e 1,15 nopatea si eu stau si citesc si cotrobaiesc pe aici prin pagini ca nu prea stiu sa umblu ,dar macar sa citesc ce mai faceti voi si ce mai vorbiti,distractie placuta sa va simtiti bine si sa va ganditi si la noi cand mancati si beti ceva bun[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] sa ne povestitiiiiiiiii ceao va pup cami!
Sus In jos
Admin Handreea
Admin
Admin
Admin Handreea


Posts : 3861
Join date : 26/11/2009
Age : 35
Location : bacau/bucuresti

Character sheet
JOC JOC: Contraataca

INTALNIRE :) Empty
MesajSubiect: Re: INTALNIRE :)   INTALNIRE :) Icon_minitimeSam Oct 08, 2011 12:51 am

Din pacate eu de data asta nu mai pot veni...a venit mama mea si imi este rusine sa o las singura acasa si eu sa ies in oras...nici sa o iau cu mine nu este o varianta ca sunt sigura ca nu ar accepta...oricum inshallah ne vedem data viitoare oricum vad ca in afara de maha nu mai era nimeni dispus de intalnire..Smile
Sus In jos
http://www.romaniaalgeria.com
maha
Centura neagra
Centura neagra
maha


Posts : 1731
Join date : 05/05/2010
Age : 48
Location : KSA Al Qassim Buraidah

INTALNIRE :) Empty
MesajSubiect: Re: INTALNIRE :)   INTALNIRE :) Icon_minitimeSam Oct 08, 2011 12:10 pm

Am fost la intalnire si a fost foarte frumos limba nice limba afara
Sus In jos
aly
Centura neagra
Centura neagra
aly


Posts : 2630
Join date : 16/05/2010
Age : 44
Location : Spain

Character sheet
JOC JOC: Contraatac

INTALNIRE :) Empty
MesajSubiect: Re: INTALNIRE :)   INTALNIRE :) Icon_minitimeSam Oct 08, 2011 12:19 pm

maha a scris:
Am fost la intalnire si a fost foarte frumos limba nice limba afara
Pai... ma bucur Maha ca ai reusit sa ajungi! Smile Dar.... a fost construtiva intalnirea au ba? :d
Sus In jos
maha
Centura neagra
Centura neagra
maha


Posts : 1731
Join date : 05/05/2010
Age : 48
Location : KSA Al Qassim Buraidah

INTALNIRE :) Empty
MesajSubiect: Re: INTALNIRE :)   INTALNIRE :) Icon_minitimeDum Oct 09, 2011 1:11 pm

A fost o dupa amiaza foarte reusita chiar daca am fost doar 4 fete. deget ok
Sus In jos
Admin Handreea
Admin
Admin
Admin Handreea


Posts : 3861
Join date : 26/11/2009
Age : 35
Location : bacau/bucuresti

Character sheet
JOC JOC: Contraataca

INTALNIRE :) Empty
MesajSubiect: Re: INTALNIRE :)   INTALNIRE :) Icon_minitimeLun Oct 10, 2011 5:04 am

Athman cred ca pana la urma ai sabotat intalnirea ai vazut nu am ajuns Smile)))
Sus In jos
http://www.romaniaalgeria.com
Continut sponsorizat





INTALNIRE :) Empty
MesajSubiect: Re: INTALNIRE :)   INTALNIRE :) Icon_minitime

Sus In jos
 
INTALNIRE :)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMANI IN ALGERIA :: Important-
Mergi direct la: