ROMANI IN ALGERIA
<center><embed FlashVars="bt=BUN+VENIT+PE+FORUM+ &cl=rainbow" src="https://i93.photobucket.com/albums/l80/bigrollerdave/flash/sign.swf" quality="high" wmode="transparent" bgcolor="#000000" width="380" height="50" name="blipsy-sign" align="middle" type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"></embed><br>Click here for <a href="http://www.completemyspace.com">Myspace Layouts</a></center>
ROMANI IN ALGERIA
<center><embed FlashVars="bt=BUN+VENIT+PE+FORUM+ &cl=rainbow" src="https://i93.photobucket.com/albums/l80/bigrollerdave/flash/sign.swf" quality="high" wmode="transparent" bgcolor="#000000" width="380" height="50" name="blipsy-sign" align="middle" type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"></embed><br>Click here for <a href="http://www.completemyspace.com">Myspace Layouts</a></center>
ROMANI IN ALGERIA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


INFORMATII DIVERSE DESPRE ALGERIA
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Ultimele subiecte
» casatorie pe baza cerificatului de nastere
Mamici cu pitici si bebici. Icon_minitimeJoi Sept 22, 2016 6:57 am Scris de Zinab

» Muzica
Mamici cu pitici si bebici. Icon_minitimeMar Ian 06, 2015 9:36 am Scris de Latcu Nicoleta

» ANIVERSARI
Mamici cu pitici si bebici. Icon_minitimeMier Dec 24, 2014 3:20 am Scris de laura2geo

» casatoria la ambasada romaniei din algeria
Mamici cu pitici si bebici. Icon_minitimeSam Dec 20, 2014 7:52 am Scris de Batbut

» ce stiti despre casatoria in tunisia
Mamici cu pitici si bebici. Icon_minitimeDum Noi 23, 2014 6:33 am Scris de laura2geo

» invitatie de vizita
Mamici cu pitici si bebici. Icon_minitimeMier Oct 22, 2014 11:11 pm Scris de Kambej

» Geniu de Stiinta Roman - Realizarea Imposibilului
Mamici cu pitici si bebici. Icon_minitimeMar Oct 21, 2014 3:28 pm Scris de Vizitator

» Acte necesare casatoriei in Algeria
Mamici cu pitici si bebici. Icon_minitimeLun Sept 22, 2014 4:13 pm Scris de M Cherifi

» Brasov
Mamici cu pitici si bebici. Icon_minitimeMier Sept 10, 2014 6:44 am Scris de M Cherifi

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Forum
counter
Mamici cu pitici si bebici. Labels=0
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
translate
flag

 

 Mamici cu pitici si bebici.

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Admin Handreea
Admin
Admin
Admin Handreea


Posts : 3861
Join date : 26/11/2009
Age : 35
Location : bacau/bucuresti

Character sheet
JOC JOC: Contraataca

Mamici cu pitici si bebici. Empty
MesajSubiect: Mamici cu pitici si bebici.   Mamici cu pitici si bebici. Icon_minitimeMier Mai 05, 2010 9:15 am

Sfaturi pentru mamici,ori pentru viitoarele mamici...hainute,mancare,medicamente,simptome,boli specifice,tratamente,etc.
Sus In jos
http://www.romaniaalgeria.com
Meriem




Posts : 30
Join date : 16/10/2011
Age : 43
Location : Spain

Mamici cu pitici si bebici. Empty
MesajSubiect: Re: Mamici cu pitici si bebici.   Mamici cu pitici si bebici. Icon_minitimeMar Oct 18, 2011 1:48 pm

Sincera sa fiu am zambit cand am intrat aici si am vazut ca inca nu a scris nimeni despre acest subiect. M-am intrebat nu au copii mama cu bebe ca sfaturi sigur au. Eu nu va inteleg;ca doar ati visat foarte mult timp sa fiti impreuna si sa va intemeiati o familie;si atunci ce mai asteptati° Eu daca aveam cu cine faceam copii mai demult;nu la 30 de ani;bine 31 de ani:ca ii fac acum in decembrie;hummm adica daca il intalneam mai devreme pe sotul meu....
Fata mea a facut azi 5 luni si are 8;440 kg;numai in ultima luna a luat 2 kg. S-a umflat de lapte praf,lol.
Credeti-ma ca as fi vrut ff tare sa am piept sa ii dau dar de la trei luni jumate a inceput sa dispara;cam pe la jumatea Ramadanului;mde,nu mancam;nu beam apa...plus cand am venit,calatoria cu vaporul cu 3 bagaje mari ca eu venisem sa raman, nu credeam ca o sa ii mai dea viza si plus ca am inceput si munca in septembrie....cred ca si daca aveam lapte nu aveam cum sa fac sa ii dau....Hamdoulillah fata e superbine, f desteapta si inaintata pt cele 5 luni ale ei;si pare mai mare;chiar azi m-a intrebat cineva daca are 8 luni,lol. Adevarul e ca am nascut-o si mare;cu 54cm . si 3,650 kg.
Oricum imi pare bine ca...... suzeta sunt prima care scrie aici!!!!!!!! disco
Sus In jos
Admin Handreea
Admin
Admin
Admin Handreea


Posts : 3861
Join date : 26/11/2009
Age : 35
Location : bacau/bucuresti

Character sheet
JOC JOC: Contraataca

Mamici cu pitici si bebici. Empty
MesajSubiect: Re: Mamici cu pitici si bebici.   Mamici cu pitici si bebici. Icon_minitimeMier Oct 19, 2011 7:48 am

Felicictari pt bebe pai noi inca nu avem bebei asa ca din pacate nimeni nu a scris aici :)Sa fie sanatoasa si frumoasa Smile ca daca are sanatate resul se rezolva :*
Sus In jos
http://www.romaniaalgeria.com
some body
Centura neagra
Centura neagra
some body


Posts : 1160
Join date : 02/10/2011

Mamici cu pitici si bebici. Empty
MesajSubiect: Re: Mamici cu pitici si bebici.   Mamici cu pitici si bebici. Icon_minitimeMier Oct 19, 2011 9:20 am

Sa va bucurati de ea si aveti grija sa fie sanatoasa si fericita,dar unde esti acum in alg sau in romani ,cum te-ai dus cu vaporul?de unde pana unde ca devine interesant hhhhhhhhhhh,va pup ceao Cami
Sus In jos
some body
Centura neagra
Centura neagra
some body


Posts : 1160
Join date : 02/10/2011

Mamici cu pitici si bebici. Empty
MesajSubiect: zambiti va rog ha ha ha   Mamici cu pitici si bebici. Icon_minitimeMier Oct 19, 2011 10:00 am

Sus In jos
Meriem




Posts : 30
Join date : 16/10/2011
Age : 43
Location : Spain

Mamici cu pitici si bebici. Empty
MesajSubiect: Re: Mamici cu pitici si bebici.   Mamici cu pitici si bebici. Icon_minitimeMier Oct 19, 2011 12:20 pm

Iti dai seama ca eu nu stiu sa dansez http://i183.photobuc si cat de ridicula am fost la nunta mea;si cum o sa mai fiu la nuntile cumnatelor,hahaha,asta e;eu ma pricep la altele. Sa raspund la intrebare eu stau in Spania de 5 ani si asa m-am dus eu cu vaporul in Algeria din Alicante;face 10 ore pana in Oran.
Si mumtumesc de urare ; este ce imi doresc cel mai mult pentru ea, sanatate. Azi a inceput sa mearga de-a busilea si eu nu am vazut asta inca...sper ca maine, ca o sa vin mai devreme de la munca
Sus In jos
maha
Centura neagra
Centura neagra
maha


Posts : 1731
Join date : 05/05/2010
Age : 48
Location : KSA Al Qassim Buraidah

Mamici cu pitici si bebici. Empty
MesajSubiect: Re: Mamici cu pitici si bebici.   Mamici cu pitici si bebici. Icon_minitimeJoi Oct 20, 2011 12:01 am

Meriem sa va traiasca fetita,si sa aveti parte numai de bucurii din partea ei.
Sa sti ca eu am avut cu cine sa fac copii....mai ales ca eu sant cu sotu meu de 18 ani,dar nu a fost sa fie asa a vrut Dumnezeu,acum ma bucur de multii nepotei pe care mi ia daruit Dumnezeu Wink
Sus In jos
Meriem




Posts : 30
Join date : 16/10/2011
Age : 43
Location : Spain

Mamici cu pitici si bebici. Empty
MesajSubiect: Re: Mamici cu pitici si bebici.   Mamici cu pitici si bebici. Icon_minitimeJoi Oct 20, 2011 11:44 am

Hai ca am facut socoteala ca eram curioasa; 35 de ani cati ai tu, minus 18 ani de cand esti cu sotul.....la 17 ani te-ai luat cu el° da unde v-ati cunoscut° cunt curioasa tare,mersi. Sa stii ca si eu m-am bucurat mult cu nepotii sotului meu si chiar pot sa spun ca eu am invatat-o sa mearga.A fost emotionant sa o vad ca vine la mine prima data pe piciorusele ei
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Mamici cu pitici si bebici. Empty
MesajSubiect: Re: Mamici cu pitici si bebici.   Mamici cu pitici si bebici. Icon_minitimeJoi Oct 20, 2011 2:24 pm

Sa fii mama este ca mai mare binecuvantare, si abia atunci ne dam seama cat a suferit mama fiecaruia din noi ...inshaallah sa aveti parte de copii frumosi si ascultatori sa va bucurati de pe urma lor.
Sus In jos
Meriem




Posts : 30
Join date : 16/10/2011
Age : 43
Location : Spain

Mamici cu pitici si bebici. Empty
MesajSubiect: Re: Mamici cu pitici si bebici.   Mamici cu pitici si bebici. Icon_minitimeJoi Oct 20, 2011 2:55 pm

Sa stii ca sufar acuma ca nu imi vad fata pentru ca ma duc la munca decat cand am nascut-o,ce e drept e drept,de ce sa nu zic;epiduralul este mimunat. Mi l-au facut dupa o ora cand tremuram deja de durere si la cateva minute dupa ce am vomitat faimosul lor orez;dar imediat si-a facut efectul si am putut dormi toata noaptea,lol. Dar cel mai greu a fost faptul ca am fost singura.Inainte fusese cineva cu mine ;dar a plecat ca nu se intampla nimic in ziua dinainte cand m-am internat sa imi provoace nasterea;dar a fost bine ca a fost ca ea a vazut ca aveam reactii alergice la antibiotice;la penicilina si eritromicina.Si asa mai departe........ silent
Sus In jos
maha
Centura neagra
Centura neagra
maha


Posts : 1731
Join date : 05/05/2010
Age : 48
Location : KSA Al Qassim Buraidah

Mamici cu pitici si bebici. Empty
MesajSubiect: Re: Mamici cu pitici si bebici.   Mamici cu pitici si bebici. Icon_minitimeVin Oct 21, 2011 1:29 am

Meriem a scris:
Hai ca am facut socoteala ca eram curioasa; 35 de ani cati ai tu, minus 18 ani de cand esti cu sotul.....la 17 ani te-ai luat cu el° da unde v-ati cunoscut° cunt curioasa tare,mersi. Sa stii ca si eu m-am bucurat mult cu nepotii sotului meu si chiar pot sa spun ca eu am invatat-o sa mearga.A fost emotionant sa o vad ca vine la mine prima data pe piciorusele ei
Da ce rapida ai fost uite daca vrei sa sti unde neam cunoscut citeste [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Meriem




Posts : 30
Join date : 16/10/2011
Age : 43
Location : Spain

Mamici cu pitici si bebici. Empty
MesajSubiect: Re: Mamici cu pitici si bebici.   Mamici cu pitici si bebici. Icon_minitimeVin Oct 21, 2011 2:27 pm

Da ; foarte frumoasa povestea ta de dragoste;sa fiti fericiti pana la adanci batraneti;dar mai sunt si tratamente pentru a te ajuta sa ai copil;nu stiu daca ati incercat sau poate nu vreti sa incercati ;ci sa lasati problema in mainile lui Allah
Sus In jos
Continut sponsorizat





Mamici cu pitici si bebici. Empty
MesajSubiect: Re: Mamici cu pitici si bebici.   Mamici cu pitici si bebici. Icon_minitime

Sus In jos
 
Mamici cu pitici si bebici.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMANI IN ALGERIA :: Mame si bebei-
Mergi direct la: