ROMANI IN ALGERIA
<center><embed FlashVars="bt=BUN+VENIT+PE+FORUM+ &cl=rainbow" src="https://i93.photobucket.com/albums/l80/bigrollerdave/flash/sign.swf" quality="high" wmode="transparent" bgcolor="#000000" width="380" height="50" name="blipsy-sign" align="middle" type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"></embed><br>Click here for <a href="http://www.completemyspace.com">Myspace Layouts</a></center>
ROMANI IN ALGERIA
<center><embed FlashVars="bt=BUN+VENIT+PE+FORUM+ &cl=rainbow" src="https://i93.photobucket.com/albums/l80/bigrollerdave/flash/sign.swf" quality="high" wmode="transparent" bgcolor="#000000" width="380" height="50" name="blipsy-sign" align="middle" type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"></embed><br>Click here for <a href="http://www.completemyspace.com">Myspace Layouts</a></center>
ROMANI IN ALGERIA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


INFORMATII DIVERSE DESPRE ALGERIA
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Ultimele subiecte
» casatorie pe baza cerificatului de nastere
Algeria trece prin vremuri grele... Icon_minitimeJoi Sept 22, 2016 6:57 am Scris de Zinab

» Muzica
Algeria trece prin vremuri grele... Icon_minitimeMar Ian 06, 2015 9:36 am Scris de Latcu Nicoleta

» ANIVERSARI
Algeria trece prin vremuri grele... Icon_minitimeMier Dec 24, 2014 3:20 am Scris de laura2geo

» casatoria la ambasada romaniei din algeria
Algeria trece prin vremuri grele... Icon_minitimeSam Dec 20, 2014 7:52 am Scris de Batbut

» ce stiti despre casatoria in tunisia
Algeria trece prin vremuri grele... Icon_minitimeDum Noi 23, 2014 6:33 am Scris de laura2geo

» invitatie de vizita
Algeria trece prin vremuri grele... Icon_minitimeMier Oct 22, 2014 11:11 pm Scris de Kambej

» Geniu de Stiinta Roman - Realizarea Imposibilului
Algeria trece prin vremuri grele... Icon_minitimeMar Oct 21, 2014 3:28 pm Scris de Vizitator

» Acte necesare casatoriei in Algeria
Algeria trece prin vremuri grele... Icon_minitimeLun Sept 22, 2014 4:13 pm Scris de M Cherifi

» Brasov
Algeria trece prin vremuri grele... Icon_minitimeMier Sept 10, 2014 6:44 am Scris de M Cherifi

Subiecte similare
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Forum
counter
Algeria trece prin vremuri grele... Labels=0
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
translate
flag

 

 Algeria trece prin vremuri grele...

In jos 
+5
Claudiu
aly
mihaela
maha
ance
9 participanți
AutorMesaj
ance
Centura portocalie
Centura portocalie
ance


Posts : 66
Join date : 08/05/2010
Location : Timisoara

Algeria trece prin vremuri grele... Empty
MesajSubiect: Algeria trece prin vremuri grele...   Algeria trece prin vremuri grele... Icon_minitimeJoi Ian 06, 2011 12:20 pm

Situatia Algeriei devine din ce in ce mai grea...preturile alimentelor au crescut foarte mult...in unele zone sunt manifestatii...iar daca situatia va continua asa cine stie unde se va ajunge...
Sus In jos
maha
Centura neagra
Centura neagra
maha


Posts : 1731
Join date : 05/05/2010
Age : 48
Location : KSA Al Qassim Buraidah

Algeria trece prin vremuri grele... Empty
MesajSubiect: Re: Algeria trece prin vremuri grele...   Algeria trece prin vremuri grele... Icon_minitimeJoi Ian 06, 2011 1:19 pm

Asta este peste tot in ziua de azi.
Sus In jos
mihaela
Centura portocalie
Centura portocalie
mihaela


Posts : 114
Join date : 04/01/2011
Age : 38
Location : Algeria

Algeria trece prin vremuri grele... Empty
MesajSubiect: Re: Algeria trece prin vremuri grele...   Algeria trece prin vremuri grele... Icon_minitimeJoi Ian 06, 2011 1:49 pm

da asa este...chiar si aici in orasul unde locuiesc au avut loc manifestatii....pe mine una ma sperie genul acesta de actiuni...n-am iesit deloc din casa (bine ca locuim intr-o zona foarte linistita si nu in centru orasului).....sper sa se termine cat mai curand Sad
Sus In jos
aly
Centura neagra
Centura neagra
aly


Posts : 2630
Join date : 16/05/2010
Age : 45
Location : Spain

Character sheet
JOC JOC: Contraatac

Algeria trece prin vremuri grele... Empty
MesajSubiect: Re: Algeria trece prin vremuri grele...   Algeria trece prin vremuri grele... Icon_minitimeJoi Ian 06, 2011 1:50 pm

fetelor, din cate vad in romania oamenii au ajuns sa fure cate o ruda de salam sau o paine... ca de faza cu manifestatiile... romania a trecut de mult timp... e de rau peste tot! ajutor lacrimi
Sus In jos
aly
Centura neagra
Centura neagra
aly


Posts : 2630
Join date : 16/05/2010
Age : 45
Location : Spain

Character sheet
JOC JOC: Contraatac

Algeria trece prin vremuri grele... Empty
MesajSubiect: Re: Algeria trece prin vremuri grele...   Algeria trece prin vremuri grele... Icon_minitimeJoi Ian 06, 2011 1:51 pm

mihaela a scris:
da asa este...chiar si aici in orasul unde locuiesc au avut loc manifestatii....pe mine una ma sperie genul acesta de actiuni...n-am iesit deloc din casa (bine ca locuim intr-o zona foarte linistita si nu in centru orasului).....sper sa se termine cat mai curand Sad
mihaela.... pot sa indraznesc sa te intreb in ce zona esti mai exact? Sad
Sus In jos
Claudiu




Posts : 1
Join date : 08/01/2011
Location : Kebouda

Algeria trece prin vremuri grele... Empty
MesajSubiect: Re: Algeria trece prin vremuri grele...   Algeria trece prin vremuri grele... Icon_minitimeSam Ian 08, 2011 6:12 am

Am auzit ca drumul Annaba-Guelma e blocat, la fel si intre Annaba si El Tarf, Drean etc... unii localnici spun ca acum manifestatiile au loc noaptea :/ .. Sper si eu sa se termine rapid, nu de alta dar nu avem cum sa ne facem aprovizionarea si sa iesim din camp.
Sus In jos
aly
Centura neagra
Centura neagra
aly


Posts : 2630
Join date : 16/05/2010
Age : 45
Location : Spain

Character sheet
JOC JOC: Contraatac

Algeria trece prin vremuri grele... Empty
MesajSubiect: Re: Algeria trece prin vremuri grele...   Algeria trece prin vremuri grele... Icon_minitimeLun Ian 10, 2011 1:45 pm

bafta
Sus In jos
Admin Handreea
Admin
Admin
Admin Handreea


Posts : 3861
Join date : 26/11/2009
Age : 35
Location : bacau/bucuresti

Character sheet
JOC JOC: Contraataca

Algeria trece prin vremuri grele... Empty
MesajSubiect: Re: Algeria trece prin vremuri grele...   Algeria trece prin vremuri grele... Icon_minitimeJoi Ian 27, 2011 1:04 pm

Claudiu a scris:
Am auzit ca drumul Annaba-Guelma e blocat, la fel si intre Annaba si El Tarf, Drean etc... unii localnici spun ca acum manifestatiile au loc noaptea :/ .. Sper si eu sa se termine rapid, nu de alta dar nu avem cum sa ne facem aprovizionarea si sa iesim din camp.
Acuma din fericire s-au mai linistit apele,ori cel putin asa stiu,ne bucuram sa te avem printre noi Smile
Sus In jos
http://www.romaniaalgeria.com
ance
Centura portocalie
Centura portocalie
ance


Posts : 66
Join date : 08/05/2010
Location : Timisoara

Algeria trece prin vremuri grele... Empty
MesajSubiect: Re: Algeria trece prin vremuri grele...   Algeria trece prin vremuri grele... Icon_minitimeVin Ian 28, 2011 7:24 am

Vom vedea ce se va intampla in 9 feb ... sa de-a Domnu' ca toate sa duca spre bine...
Sus In jos
Admin Handreea
Admin
Admin
Admin Handreea


Posts : 3861
Join date : 26/11/2009
Age : 35
Location : bacau/bucuresti

Character sheet
JOC JOC: Contraataca

Algeria trece prin vremuri grele... Empty
MesajSubiect: Re: Algeria trece prin vremuri grele...   Algeria trece prin vremuri grele... Icon_minitimeSam Ian 29, 2011 5:02 am

da ce o sa fie pe 9 februarie ca nu stiu Smile
Sus In jos
http://www.romaniaalgeria.com
aly
Centura neagra
Centura neagra
aly


Posts : 2630
Join date : 16/05/2010
Age : 45
Location : Spain

Character sheet
JOC JOC: Contraatac

Algeria trece prin vremuri grele... Empty
MesajSubiect: Re: Algeria trece prin vremuri grele...   Algeria trece prin vremuri grele... Icon_minitimeSam Ian 29, 2011 12:10 pm

adevarul este ca si eu sunt curioasa.........
Sus In jos
oanabey




Posts : 6
Join date : 04/05/2010

Algeria trece prin vremuri grele... Empty
MesajSubiect: Re: Algeria trece prin vremuri grele...   Algeria trece prin vremuri grele... Icon_minitimeSam Ian 29, 2011 4:39 pm

Dar ce este pe 9 februarie in Algeria?Vrea cineva sa dezlege acest mister?
Sus In jos
ance
Centura portocalie
Centura portocalie
ance


Posts : 66
Join date : 08/05/2010
Location : Timisoara

Algeria trece prin vremuri grele... Empty
MesajSubiect: Re: Algeria trece prin vremuri grele...   Algeria trece prin vremuri grele... Icon_minitimeDum Ian 30, 2011 1:05 am

Pe 9 feb sunt anuntate manifestatii...
Sus In jos
aly
Centura neagra
Centura neagra
aly


Posts : 2630
Join date : 16/05/2010
Age : 45
Location : Spain

Character sheet
JOC JOC: Contraatac

Algeria trece prin vremuri grele... Empty
MesajSubiect: Re: Algeria trece prin vremuri grele...   Algeria trece prin vremuri grele... Icon_minitimeDum Ian 30, 2011 1:33 am

Ah, spram sa fie totul bine, fara evenimente tragice... uuuuf
Sus In jos
ance
Centura portocalie
Centura portocalie
ance


Posts : 66
Join date : 08/05/2010
Location : Timisoara

Algeria trece prin vremuri grele... Empty
MesajSubiect: Re: Algeria trece prin vremuri grele...   Algeria trece prin vremuri grele... Icon_minitimeVin Feb 11, 2011 10:17 am

Dupa victoria Egiptului intra Algeria in joc...sa speram ca va iesi invingatoare...de maine incep manifestatiile...
Sus In jos
maha
Centura neagra
Centura neagra
maha


Posts : 1731
Join date : 05/05/2010
Age : 48
Location : KSA Al Qassim Buraidah

Algeria trece prin vremuri grele... Empty
MesajSubiect: Re: Algeria trece prin vremuri grele...   Algeria trece prin vremuri grele... Icon_minitimeVin Feb 11, 2011 12:44 pm

Sant foarte fericita pentru Egipteni,sa vedem ce vor face Algerienii acum,se pare ca si la noi se pregateste ceva.
Sus In jos
Admin Handreea
Admin
Admin
Admin Handreea


Posts : 3861
Join date : 26/11/2009
Age : 35
Location : bacau/bucuresti

Character sheet
JOC JOC: Contraataca

Algeria trece prin vremuri grele... Empty
MesajSubiect: Re: Algeria trece prin vremuri grele...   Algeria trece prin vremuri grele... Icon_minitimeVin Feb 11, 2011 11:12 pm

Inshallah sa fie bine si sa trecem cu bine si peste asta ce o fi o fi Smile sper sa fie liniste cand o sa vrem sa mergem acolo...ma intreb ce mai face mihaela ca nu am mai vazut-o nici pe mess nici nimic...sper ca e ok.
Inshallah sa fie tot raul spre bine sa zic asa Smile
Sus In jos
http://www.romaniaalgeria.com
hajer
Centura neagra
Centura neagra
hajer


Posts : 521
Join date : 19/12/2010
Age : 37
Location : bucuresti

Algeria trece prin vremuri grele... Empty
MesajSubiect: Re: Algeria trece prin vremuri grele...   Algeria trece prin vremuri grele... Icon_minitimeSam Feb 12, 2011 4:52 am

Admin Handreea a scris:
Inshallah sa fie bine si sa trecem cu bine si peste asta ce o fi o fi Smile sper sa fie liniste cand o sa vrem sa mergem acolo...ma intreb ce mai face mihaela ca nu am mai vazut-o nici pe mess nici nimic...sper ca e ok.
Inshallah sa fie tot raul spre bine sa zic asa Smile
sa speram ca tot raul e spre bine....da, si eu ma intrebam de Mihaela, poate planuieste sa vina in Romania ? stiu ca erau nehotarati pup va poop
Sus In jos
ance
Centura portocalie
Centura portocalie
ance


Posts : 66
Join date : 08/05/2010
Location : Timisoara

Algeria trece prin vremuri grele... Empty
MesajSubiect: Re: Algeria trece prin vremuri grele...   Algeria trece prin vremuri grele... Icon_minitimeDum Feb 13, 2011 10:04 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Admin Handreea
Admin
Admin
Admin Handreea


Posts : 3861
Join date : 26/11/2009
Age : 35
Location : bacau/bucuresti

Character sheet
JOC JOC: Contraataca

Algeria trece prin vremuri grele... Empty
MesajSubiect: Re: Algeria trece prin vremuri grele...   Algeria trece prin vremuri grele... Icon_minitimeDum Feb 13, 2011 10:08 am

Am vazut ca si in Yemen incep protestele....inshallah ca totul sa fie bine
Sus In jos
http://www.romaniaalgeria.com
ance
Centura portocalie
Centura portocalie
ance


Posts : 66
Join date : 08/05/2010
Location : Timisoara

Algeria trece prin vremuri grele... Empty
MesajSubiect: Re: Algeria trece prin vremuri grele...   Algeria trece prin vremuri grele... Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 5:31 am

In data de 18 feb 2011 (vineri) vor fi alte manifestatii in Algeria.Sa speram ca se vor face auziti printr-un numar mult mai mare de manifestanti, ceea ce va duce, mai mult ca probabil, la un rezultat dorit de toti.
Sus In jos
paun
Centura alba
Centura alba



Posts : 32
Join date : 12/02/2011

Algeria trece prin vremuri grele... Empty
MesajSubiect: Re: Algeria trece prin vremuri grele...   Algeria trece prin vremuri grele... Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 9:48 am

PrimaTV a anuntat ieri seara ca in Yemen au fost demonstratii iar in urma interventiei autoritatilor au fost ranite 5 persoane.
Sus In jos
Admin Handreea
Admin
Admin
Admin Handreea


Posts : 3861
Join date : 26/11/2009
Age : 35
Location : bacau/bucuresti

Character sheet
JOC JOC: Contraataca

Algeria trece prin vremuri grele... Empty
MesajSubiect: Re: Algeria trece prin vremuri grele...   Algeria trece prin vremuri grele... Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 9:51 am

Inshallah sa trecem cu bine si cu cat mai putine persoane ranite ori mai grav...asteptam sa vedem ce se intampla asta e....
Sus In jos
http://www.romaniaalgeria.com
maha
Centura neagra
Centura neagra
maha


Posts : 1731
Join date : 05/05/2010
Age : 48
Location : KSA Al Qassim Buraidah

Algeria trece prin vremuri grele... Empty
MesajSubiect: Re: Algeria trece prin vremuri grele...   Algeria trece prin vremuri grele... Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 9:52 am

paun a scris:
PrimaTV a anuntat ieri seara ca in Yemen au fost demonstratii iar in urma interventiei autoritatilor au fost ranite 5 persoane.
Da ai dreptate,dar au fost si omorate 2 persoane intr-un alt oras,nu in capitala.Dumnezeu sa ne fereasca de ce este mai rau.
Sus In jos
Admin Handreea
Admin
Admin
Admin Handreea


Posts : 3861
Join date : 26/11/2009
Age : 35
Location : bacau/bucuresti

Character sheet
JOC JOC: Contraataca

Algeria trece prin vremuri grele... Empty
MesajSubiect: Re: Algeria trece prin vremuri grele...   Algeria trece prin vremuri grele... Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 9:54 am

paun a scris:
PrimaTV a anuntat ieri seara ca in Yemen au fost demonstratii iar in urma interventiei autoritatilor au fost ranite 5 persoane.
Stiu ca ma abat de la topic dar...acuma sa te intreb in gluma tu esti paun de la radio zu Smile nu de alta e un prezentator acolo cu acelasi nume Smile
Sus In jos
http://www.romaniaalgeria.com
ance
Centura portocalie
Centura portocalie
ance


Posts : 66
Join date : 08/05/2010
Location : Timisoara

Algeria trece prin vremuri grele... Empty
MesajSubiect: Re: Algeria trece prin vremuri grele...   Algeria trece prin vremuri grele... Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 10:02 am

Smile) nu m-ar mira
Sus In jos
paun
Centura alba
Centura alba



Posts : 32
Join date : 12/02/2011

Algeria trece prin vremuri grele... Empty
MesajSubiect: Re: Algeria trece prin vremuri grele...   Algeria trece prin vremuri grele... Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 10:07 am

Smile Nu, nicidecum, prenumele meu e Lucian, la mine paun e un nume de alint din copilarie Smile
Am cochetat putin cu un post tv regional dar nu mi-am gasit locul si, sincer, nici nu am fost motivat financiar, asa ca am renuntat. Oricum, nu am fost prezentator!
Sus In jos
ance
Centura portocalie
Centura portocalie
ance


Posts : 66
Join date : 08/05/2010
Location : Timisoara

Algeria trece prin vremuri grele... Empty
MesajSubiect: Re: Algeria trece prin vremuri grele...   Algeria trece prin vremuri grele... Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 10:10 am

D-le Paun (Lucian), din partea mea a fost doar o gluma si sper sa nu te fi suparat, nici pe mine si nici pe Andreea (care a fost tare cu afirmatia).
Sus In jos
Admin Handreea
Admin
Admin
Admin Handreea


Posts : 3861
Join date : 26/11/2009
Age : 35
Location : bacau/bucuresti

Character sheet
JOC JOC: Contraataca

Algeria trece prin vremuri grele... Empty
MesajSubiect: Re: Algeria trece prin vremuri grele...   Algeria trece prin vremuri grele... Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 10:17 am

paun a scris:
Smile Nu, nicidecum, prenumele meu e Lucian, la mine paun e un nume de alint din copilarie Smile
Am cochetat putin cu un post tv regional dar nu mi-am gasit locul si, sincer, nici nu am fost motivat financiar, asa ca am renuntat. Oricum, nu am fost prezentator!
Ok Smile na eu ascult zilnic radio si de aceea Smile
Sus In jos
http://www.romaniaalgeria.com
paun
Centura alba
Centura alba



Posts : 32
Join date : 12/02/2011

Algeria trece prin vremuri grele... Empty
MesajSubiect: Re: Algeria trece prin vremuri grele...   Algeria trece prin vremuri grele... Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 10:21 am

Smile ei, de ce sa ma supar? Daca eram de la radio, va ceream un interviu, nu???
Acum, lasand gluma la o parte, din ceea ce vad pe forumuri cred ca manifestatiile se extind peste tot... Pe facebook am citit ca si prin Iran ar fi inceput niste proteste!
Sus In jos
Admin Handreea
Admin
Admin
Admin Handreea


Posts : 3861
Join date : 26/11/2009
Age : 35
Location : bacau/bucuresti

Character sheet
JOC JOC: Contraataca

Algeria trece prin vremuri grele... Empty
MesajSubiect: Re: Algeria trece prin vremuri grele...   Algeria trece prin vremuri grele... Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 10:28 am

Da si eu am auzit k se extind,acum cum o vreau Dumnezeu sa speram ca tot rau spre bine vb aia Smile
Sus In jos
http://www.romaniaalgeria.com
Continut sponsorizat





Algeria trece prin vremuri grele... Empty
MesajSubiect: Re: Algeria trece prin vremuri grele...   Algeria trece prin vremuri grele... Icon_minitime

Sus In jos
 
Algeria trece prin vremuri grele...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ambasada Ro in Algeria
» rezultatele sportive din Algeria
» Zboruri Algeria din Spania

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMANI IN ALGERIA :: World news-
Mergi direct la: