ROMANI IN ALGERIA
<center><embed FlashVars="bt=BUN+VENIT+PE+FORUM+ &cl=rainbow" src="https://i93.photobucket.com/albums/l80/bigrollerdave/flash/sign.swf" quality="high" wmode="transparent" bgcolor="#000000" width="380" height="50" name="blipsy-sign" align="middle" type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"></embed><br>Click here for <a href="http://www.completemyspace.com">Myspace Layouts</a></center>
ROMANI IN ALGERIA
<center><embed FlashVars="bt=BUN+VENIT+PE+FORUM+ &cl=rainbow" src="https://i93.photobucket.com/albums/l80/bigrollerdave/flash/sign.swf" quality="high" wmode="transparent" bgcolor="#000000" width="380" height="50" name="blipsy-sign" align="middle" type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"></embed><br>Click here for <a href="http://www.completemyspace.com">Myspace Layouts</a></center>
ROMANI IN ALGERIA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


INFORMATII DIVERSE DESPRE ALGERIA
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Ultimele subiecte
» casatorie pe baza cerificatului de nastere
rezultatele sportive din Algeria - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Sept 22, 2016 6:57 am Scris de Zinab

» Muzica
rezultatele sportive din Algeria - Pagina 2 Icon_minitimeMar Ian 06, 2015 9:36 am Scris de Latcu Nicoleta

» ANIVERSARI
rezultatele sportive din Algeria - Pagina 2 Icon_minitimeMier Dec 24, 2014 3:20 am Scris de laura2geo

» casatoria la ambasada romaniei din algeria
rezultatele sportive din Algeria - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 20, 2014 7:52 am Scris de Batbut

» ce stiti despre casatoria in tunisia
rezultatele sportive din Algeria - Pagina 2 Icon_minitimeDum Noi 23, 2014 6:33 am Scris de laura2geo

» invitatie de vizita
rezultatele sportive din Algeria - Pagina 2 Icon_minitimeMier Oct 22, 2014 11:11 pm Scris de Kambej

» Geniu de Stiinta Roman - Realizarea Imposibilului
rezultatele sportive din Algeria - Pagina 2 Icon_minitimeMar Oct 21, 2014 3:28 pm Scris de Vizitator

» Acte necesare casatoriei in Algeria
rezultatele sportive din Algeria - Pagina 2 Icon_minitimeLun Sept 22, 2014 4:13 pm Scris de M Cherifi

» Brasov
rezultatele sportive din Algeria - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 10, 2014 6:44 am Scris de M Cherifi

Subiecte similare
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Forum
counter
rezultatele sportive din Algeria - Pagina 2 Labels=0
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
translate
flag

 

 rezultatele sportive din Algeria

In jos 
+5
micheline
aly
Admin Handreea
loredana
Icosium
9 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Icosium
Centura neagra
Centura neagra
Icosium


Posts : 1382
Join date : 31/07/2011
Age : 45
Location : Bucuresti

rezultatele sportive din Algeria - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: rezultatele sportive din Algeria   rezultatele sportive din Algeria - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 03, 2012 6:19 am

Salam/Buna,

Calificare cupa mondiala 2014: Algeria 4 - Rouanda 0 cheers cadou alg

Sus In jos
micheline

micheline


Posts : 250
Join date : 11/11/2011
Age : 31
Location : barlad,vaslui

rezultatele sportive din Algeria - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: rezultatele sportive din Algeria   rezultatele sportive din Algeria - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 03, 2012 8:07 am

ole,ole,ola se califica-Algeria!! Bravooo! deget ok alg macar la voi se intrezareste calificarea,la noi deja dinaintea Preliminariilor ne.am luat gandul! ling
Sus In jos
micheline

micheline


Posts : 250
Join date : 11/11/2011
Age : 31
Location : barlad,vaslui

rezultatele sportive din Algeria - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: rezultatele sportive din Algeria   rezultatele sportive din Algeria - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 03, 2012 8:11 am

si acum o problema spinoasa hihidinti pt ca se apropie Euro 2012,trebuie sa ne alegem favoritele,bineinteles a se evita sustinerea aceleasi echipe Icosium,pt ca ai vazut ca nu e bn sa fim in aceeasi tabara (remember finala Champions League spitfull)
Sus In jos
Icosium
Centura neagra
Centura neagra
Icosium


Posts : 1382
Join date : 31/07/2011
Age : 45
Location : Bucuresti

rezultatele sportive din Algeria - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: rezultatele sportive din Algeria   rezultatele sportive din Algeria - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 03, 2012 8:57 am

Bine bine bine, eu zic Germania va castica vs Italia incaaaaaaaallah scratch cadou
Sus In jos
kostin




Posts : 32
Join date : 18/09/2011

rezultatele sportive din Algeria - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: rezultatele sportive din Algeria   rezultatele sportive din Algeria - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iun 07, 2012 1:51 pm

@Icosium - am urmarit meciul Algeria-Rwanda, a fost frumos.
Nu stiu valoarea echipei din Rwanda, cert insa este ca daca veti continua sa aveti acelasi joc in continuare aveti sanse la "Mondial".
In acelasi timp, mi-a placut atmosfera din tribune, stiti sa va sustineti echipa si mai ales tara - Vive l'Algerie !!!
Sus In jos
ROHKM

ROHKM


Posts : 121
Join date : 15/03/2012
Location : Bucarest

rezultatele sportive din Algeria - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: rezultatele sportive din Algeria   rezultatele sportive din Algeria - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 13, 2012 6:25 am

salam alikoum - buna

si cum am zis a aparut ceva noi in echipa algeria, cand am infruntat o echipa demn de acest nume Mali am PUS -O :2-1 pentru mali si mai rau au jucat in afara tsara lor, avem defensiva forte slaba, wahid are inca mult de facut chiar daca se lauda ca a castigat 5 meciuri.

salam
Sus In jos
aly
Centura neagra
Centura neagra
aly


Posts : 2630
Join date : 16/05/2010
Age : 44
Location : Spain

Character sheet
JOC JOC: Contraatac

rezultatele sportive din Algeria - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: rezultatele sportive din Algeria   rezultatele sportive din Algeria - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 13, 2012 11:18 am

Oh, am inteles ca ati pierdut un meci, imi pare rau, insa sunt convinsa ca Algeria isi va lua revansa deget ok
Sus In jos
micheline

micheline


Posts : 250
Join date : 11/11/2011
Age : 31
Location : barlad,vaslui

rezultatele sportive din Algeria - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: rezultatele sportive din Algeria   rezultatele sportive din Algeria - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 17, 2012 3:40 pm

ce s.a intamplat cu microbistii? SOS suntem in plin turneu! Euro 2012 cheers asteptam mai multa implicare la acest topic,pronosticuri deget sus mie personal mi.au lasat o impresie foarte proasta cele doua tari organizatoare,nu a fost o idee deloc inspirata ca turneul sa se joace in Europa de Est se vede din plin ca ucrainienii,dar mai ales polonezii au ramas cu aceiasi mentalitate comunista,inapoiata si extrem de rasista,la care se mai adauga si huliganismul,sa nu mai spun ca stadioanele sunt goale mai mereu...in fine nu mai continui ca lista e lunga rade mie personal mi.ar placea o finala Spania-Germania rock ...dar nu se stie pana acum au fost ceva surprize eliminarea Olandei,calificarea Greciei(cu toate ca nu vad sa treaca de centrul terenului in meciul cu nemtii baa )ca de obicei m.am intins la vorba Very Happy astept impresiile voastre.toate cele bune!
Sus In jos
ROHKM

ROHKM


Posts : 121
Join date : 15/03/2012
Location : Bucarest

rezultatele sportive din Algeria - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: rezultatele sportive din Algeria   rezultatele sportive din Algeria - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 18, 2012 4:02 am

salam alikoum - buna

probleme si huliganizmul si bataie exista peste toot unde se joaca football fiind polonia sau ucrania sau alte tare dezvoltat, englea sau germania .... si chair in tsarele din africa cu un grad mai putin violent. eu personal cred este din coza de exces de alcool si droguri avand in vedere o multime de oamene politia nu poate sa face fata asa ca ca la noi se zice,---- adkhal ya mbarak bahmarak --- adica intru donul mbarak cu magarul tau .

salam
Sus In jos
Icosium
Centura neagra
Centura neagra
Icosium


Posts : 1382
Join date : 31/07/2011
Age : 45
Location : Bucuresti

rezultatele sportive din Algeria - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: rezultatele sportive din Algeria   rezultatele sportive din Algeria - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Ian 17, 2013 10:28 am

Salem / Buna,

Azi, la campionatul mondial de handball, ALgeria a batut Australia cu un scor de 15-39 cheers rock alg Pentru a se califica la urmatoarea etapa trebuie s-o invingem pe echipa ungariei, lucru care va fi dificil ca astia joaca al naibii de bine bataie Dar inchalla va castiga Algeria plecaciune alg
Sus In jos
tania
Centura alba
Centura alba
tania


Posts : 142
Join date : 11/09/2011
Age : 45
Location : oradea

rezultatele sportive din Algeria - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: rezultatele sportive din Algeria   rezultatele sportive din Algeria - Pagina 2 Icon_minitimeDum Noi 24, 2013 2:39 am

felicitari echipei nationale de fotbal a Algeriei pentru calificarea la campionatul mondial de fotbal 2014..
Sus In jos
Continut sponsorizat





rezultatele sportive din Algeria - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: rezultatele sportive din Algeria   rezultatele sportive din Algeria - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
rezultatele sportive din Algeria
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» rezultatele sportive din Romania
» Rezidenta in Algeria
» Zboruri Algeria din Spania

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMANI IN ALGERIA :: Sport-
Mergi direct la: